L.D.L. FREE CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 3 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- L.D.L. FREE CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 41213898
- Nr. înmatriculare
- J2019002491237
- EUID
- ROONRC.J2019002491237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- MĂRGELELOR, nr. 44, Camera 1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MINCU MARIOARA — administrator
- OLTEANU FLORIN-SORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 991 din 1.196 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Ilfov, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 32.436 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 95%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.790 lei | -17.582 lei | 1 | 1.528.466 lei | 898.981 lei | 629.485 lei |
| 2024 | 1.153.717 lei | 60.532 lei | 1 | 707.376 lei | 60.309 lei | 647.067 lei |
| 2023 | 1.216.028 lei | 38.486 lei | 1 | 1.356.146 lei | 769.611 lei | 586.535 lei |
| 2022 | 0 lei | -123.592 lei | 1 | 1.327.312 lei | 779.410 lei | 548.049 lei |
| 2021 | 2.248.393 lei | 380.520 lei | 1 | 1.507.222 lei | 835.728 lei | 671.641 lei |
| 2020 | 428.233 lei | 338.015 lei | 1 | 1.133.716 lei | 842.595 lei | 291.121 lei |
| 2019 | — | -72.192 lei | — | 312.499 lei | 384.491 lei | -71.992 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.790 lei
- Venituri totale
- 857.765 lei
- Cheltuieli totale
- 874.857 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.092 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.582 lei
- Active imobilizate
- 537.524 lei
- Active circulante
- 990.942 lei
- Stocuri
- 807.748 lei
- Creanțe
- 177.918 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.276 lei
- Datorii
- 898.981 lei
- Capitaluri
- 629.485 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.153.717 lei
- Venituri totale
- 739.455 lei
- Cheltuieli totale
- 646.262 lei
- Profit brut
- 93.193 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.532 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 548.811 lei
- Active circulante
- 158.565 lei
- Stocuri
- 35.105 lei
- Creanțe
- 38.981 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.479 lei
- Datorii
- 60.309 lei
- Capitaluri
- 647.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.216.028 lei
- Venituri totale
- 1.039.048 lei
- Cheltuieli totale
- 988.644 lei
- Profit brut
- 50.404 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.486 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 499.358 lei
- Active circulante
- 856.788 lei
- Stocuri
- 415.976 lei
- Creanțe
- 435.410 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.402 lei
- Datorii
- 769.611 lei
- Capitaluri
- 586.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 591.242 lei
- Cheltuieli totale
- 715.284 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 124.042 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 123.592 lei
- Active imobilizate
- 682.718 lei
- Active circulante
- 644.594 lei
- Stocuri
- 592.956 lei
- Creanțe
- 178.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- -127.175 lei
- Datorii
- 779.410 lei
- Capitaluri
- 548.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.248.393 lei
- Venituri totale
- 1.590.447 lei
- Cheltuieli totale
- 1.187.443 lei
- Profit brut
- 403.004 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 380.520 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 370.691 lei
- Active circulante
- 1.136.531 lei
- Stocuri
- 1.117 lei
- Creanțe
- 1.123.532 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.882 lei
- Datorii
- 835.728 lei
- Capitaluri
- 671.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 428.233 lei
- Venituri totale
- 1.086.179 lei
- Cheltuieli totale
- 743.882 lei
- Profit brut
- 342.297 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 338.015 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 288.720 lei
- Active circulante
- 844.996 lei
- Stocuri
- 658.047 lei
- Creanțe
- 74.660 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.289 lei
- Datorii
- 842.595 lei
- Capitaluri
- 291.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 500 lei
- Cheltuieli totale
- 72.692 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 72.192 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 72.192 lei
- Active imobilizate
- 237.262 lei
- Active circulante
- 75.237 lei
- Stocuri
- 102 lei
- Creanțe
- 43 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.092 lei
- Datorii
- 384.491 lei
- Capitaluri
- -71.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3311 · Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.3)
- 3312 · Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN Rev.3)
- 3821 · Recuperarea materialelor reciclabile (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4663 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4687 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 4932 · Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului