L & A MOODY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 10 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- L & A MOODY S.R.L.
- CUI
- 38668776
- Nr. înmatriculare
- J40/237/2018
- EUID
- ROONRC.J40/237/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- PUPITRULUI, nr. 32, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 33037
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 15.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SPIRCU ALIN GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 263 din 313 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9313, municipiul București, peste 16% dintre firmele clasei. Locul 116.278 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.360 lei | 2.427 lei | — | 22.919 lei | 4.783 lei | 18.136 lei |
| 2024 | 26.950 lei | 294 lei | — | 41.291 lei | 25.581 lei | 15.710 lei |
| 2023 | 33.170 lei | 7.249 lei | — | 18.110 lei | 2.694 lei | 15.416 lei |
| 2022 | 74.621 lei | -12.043 lei | — | 8.295 lei | 128 lei | 8.167 lei |
| 2021 | 111.929 lei | 50.543 lei | — | 33.820 lei | -16.933 lei | 50.753 lei |
| 2020 | 67.567 lei | 16.299 lei | — | 44.455 lei | -11.521 lei | 55.976 lei |
| 2019 | 67.058 lei | 33.461 lei | — | 96.687 lei | 30.310 lei | 66.377 lei |
| 2018 | 38.600 lei | 32.706 lei | — | 33.776 lei | 860 lei | 32.916 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.360 lei
- Venituri totale
- 30.360 lei
- Cheltuieli totale
- 27.256 lei
- Profit brut
- 3.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.427 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.919 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 333 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.586 lei
- Datorii
- 4.783 lei
- Capitaluri
- 18.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.950 lei
- Venituri totale
- 26.950 lei
- Cheltuieli totale
- 26.520 lei
- Profit brut
- 430 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 294 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.291 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.360 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.931 lei
- Datorii
- 25.581 lei
- Capitaluri
- 15.710 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.170 lei
- Venituri totale
- 33.170 lei
- Cheltuieli totale
- 24.582 lei
- Profit brut
- 8.588 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.110 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.608 lei
- Datorii
- 2.694 lei
- Capitaluri
- 15.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.621 lei
- Venituri totale
- 74.621 lei
- Cheltuieli totale
- 83.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.263 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.043 lei
- Active imobilizate
- 429 lei
- Active circulante
- 7.866 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.907 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.959 lei
- Datorii
- 128 lei
- Capitaluri
- 8.167 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.929 lei
- Venituri totale
- 141.486 lei
- Cheltuieli totale
- 87.588 lei
- Profit brut
- 53.898 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.543 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.579 lei
- Active circulante
- 28.241 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.018 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.223 lei
- Datorii
- -16.933 lei
- Capitaluri
- 50.753 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.567 lei
- Venituri totale
- 67.567 lei
- Cheltuieli totale
- 49.366 lei
- Profit brut
- 18.201 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.299 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.891 lei
- Active circulante
- 11.564 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.562 lei
- Datorii
- -11.521 lei
- Capitaluri
- 55.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.058 lei
- Venituri totale
- 67.058 lei
- Cheltuieli totale
- 31.585 lei
- Profit brut
- 35.473 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.047 lei
- Active circulante
- 50.640 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 50.640 lei
- Datorii
- 30.310 lei
- Capitaluri
- 66.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.600 lei
- Venituri totale
- 38.600 lei
- Cheltuieli totale
- 4.737 lei
- Profit brut
- 33.863 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.706 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.776 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 776 lei
- Datorii
- 860 lei
- Capitaluri
- 32.916 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului