Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

KYMAERA CONSULTING S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chinteni, Comuna Chinteni, înmatriculată la 27 noiembrie 2018.

Identitate

Denumire legală
KYMAERA CONSULTING S.R.L.
CUI
40222022
Nr. înmatriculare
J2018005243122
EUID
ROONRC.J2018005243122
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
27 noiembrie 2018

Sediu social

Adresă
Lacul Rosu, nr. 18, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Cod poștal
407205

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 nov)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 27.11.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • FRÎNCU RALUCA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
660 mii lei02018: 89 mii lei2019: 41 mii lei2020: 20 mii lei2021: 74 mii lei2023: 432 mii lei2024: 660 mii lei2025: 394 mii lei2018201920202021202320242025
Rezultat net
448 mii lei0-37 mii lei2018: 86 mii lei2019: 27 mii lei2020: -37 mii lei2021: 43 mii lei2023: 332 mii lei2024: 448 mii lei2025: 210 mii lei2018201920202021202320242025

Poziție în sector

Locul 137 din 711 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Cluj, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 13.887 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 40%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025393.729 lei210.099 lei1383.440 lei173.101 lei210.339 lei
2024659.876 lei448.463 lei1634.900 lei186.197 lei448.703 lei
2023432.165 lei332.488 lei564.466 lei43.457 lei521.009 lei
202173.580 lei43.295 lei16.518 lei9.578 lei6.940 lei
202020.000 lei-36.595 lei49.824 lei1.576 lei48.248 lei
201941.000 lei26.886 lei113.103 lei260 lei112.843 lei
201889.000 lei85.757 lei89.327 lei3.370 lei85.957 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
393.729 lei
Venituri totale
393.787 lei
Cheltuieli totale
177.808 lei
Profit brut
215.979 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
210.099 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
124.232 lei
Active circulante
259.208 lei
Stocuri
Creanțe
258.108 lei
Casa și conturi la bănci
1.100 lei
Datorii
173.101 lei
Capitaluri
210.339 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
659.876 lei
Venituri totale
659.962 lei
Cheltuieli totale
125.922 lei
Profit brut
534.040 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
448.463 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
161.205 lei
Active circulante
473.695 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
465.655 lei
Casa și conturi la bănci
8.040 lei
Datorii
186.197 lei
Capitaluri
448.703 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
432.165 lei
Venituri totale
432.165 lei
Cheltuieli totale
49.071 lei
Profit brut
383.094 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
332.488 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
22.099 lei
Active circulante
542.367 lei
Stocuri
Creanțe
305.255 lei
Casa și conturi la bănci
237.112 lei
Datorii
43.457 lei
Capitaluri
521.009 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
73.580 lei
Venituri totale
73.580 lei
Cheltuieli totale
28.116 lei
Profit brut
45.464 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
43.295 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
13.475 lei
Active circulante
3.043 lei
Stocuri
0 lei
Creanțe
2.798 lei
Casa și conturi la bănci
245 lei
Datorii
9.578 lei
Capitaluri
6.940 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
20.000 lei
Venituri totale
29.679 lei
Cheltuieli totale
65.674 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
35.995 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
36.595 lei
Active imobilizate
3.088 lei
Active circulante
46.736 lei
Stocuri
Creanțe
20.829 lei
Casa și conturi la bănci
25.907 lei
Datorii
1.576 lei
Capitaluri
48.248 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
41.000 lei
Venituri totale
41.000 lei
Cheltuieli totale
12.884 lei
Profit brut
28.116 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
26.886 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
8.175 lei
Active circulante
104.928 lei
Stocuri
Creanțe
79.030 lei
Casa și conturi la bănci
25.898 lei
Datorii
260 lei
Capitaluri
112.843 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
89.000 lei
Venituri totale
89.000 lei
Cheltuieli totale
573 lei
Profit brut
88.427 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
85.757 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
89.327 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
89.327 lei
Datorii
3.370 lei
Capitaluri
85.957 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Înregistrare în scopuri de TVA
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului