KYM AUTOLAND ACTIV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Baciu, Comuna Baciu, înmatriculată la 22 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- KYM AUTOLAND ACTIV S.R.L.
- CUI
- 42144621
- Nr. înmatriculare
- J2020000217121
- EUID
- ROONRC.J2020000217121
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- Ciocârliei, nr. 5, bl. C, et. II, ap. 8, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
- Localitate
- Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
- Cod poștal
- 407055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KOVACS MINYOKA ATTILA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 164 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4511, județul Cluj, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 1.598 din 42.640 în tot județul, și locul 5.169 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.174.274 lei | 41.972 lei | 4 | 3.051.883 lei | 3.288.189 lei | 21.204 lei |
| 2024 | 7.008.790 lei | 39.240 lei | 4 | 2.359.201 lei | 2.379.968 lei | -20.767 lei |
| 2023 | 4.071.294 lei | -59.742 lei | 3 | 1.800.648 lei | 1.859.857 lei | -59.209 lei |
| 2022 | 427.070 lei | 333 lei | 1 | 836.759 lei | 836.226 lei | 533 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.174.274 lei
- Venituri totale
- 8.345.795 lei
- Cheltuieli totale
- 8.292.093 lei
- Profit brut
- 53.702 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 389.546 lei
- Active circulante
- 2.662.337 lei
- Stocuri
- 2.481.446 lei
- Creanțe
- 74.073 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.818 lei
- Datorii
- 3.288.189 lei
- Capitaluri
- 21.204 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.008.790 lei
- Venituri totale
- 7.010.118 lei
- Cheltuieli totale
- 6.962.562 lei
- Profit brut
- 47.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.388 lei
- Active circulante
- 2.336.813 lei
- Stocuri
- 2.226.025 lei
- Creanțe
- 1.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.398 lei
- Datorii
- 2.379.968 lei
- Capitaluri
- -20.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.071.294 lei
- Venituri totale
- 4.072.867 lei
- Cheltuieli totale
- 4.116.075 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.208 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.742 lei
- Active imobilizate
- 25.320 lei
- Active circulante
- 1.775.328 lei
- Stocuri
- 1.561.825 lei
- Creanțe
- 74.145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 139.358 lei
- Datorii
- 1.859.857 lei
- Capitaluri
- -59.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 427.070 lei
- Venituri totale
- 432.098 lei
- Cheltuieli totale
- 428.287 lei
- Profit brut
- 3.811 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 333 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 836.759 lei
- Stocuri
- 816.146 lei
- Creanțe
- 1.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.036 lei
- Datorii
- 836.226 lei
- Capitaluri
- 533 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului