KVP MOBILI PRODUCTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 29 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- KVP MOBILI PRODUCTION S.R.L.
- CUI
- 45148300
- Nr. înmatriculare
- J2021002044335
- EUID
- ROONRC.J2021002044335
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- NUCULUI, nr. 7A, et. 6, ap. 51, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
Contact
- Telefon
- 0767 603 900
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții (cod 2104, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 8 sept)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PINTEA CĂTĂLIN-VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 55 din 70 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3100, județul Suceava, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 12.844 din 16.671 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.535 lei | 7.884 lei | — | 286.432 lei | 280.248 lei | 6.184 lei |
| 2024 | — | -576 lei | — | — | 1.699 lei | -1.699 lei |
| 2023 | — | -924 lei | — | -24 lei | 1.100 lei | -1.124 lei |
| 2022 | — | -400 lei | — | — | 200 lei | -200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.535 lei
- Venituri totale
- 185.535 lei
- Cheltuieli totale
- 161.128 lei
- Profit brut
- 24.407 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.869 lei
- Active circulante
- 225.563 lei
- Stocuri
- 132.638 lei
- Creanțe
- 30.218 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.707 lei
- Datorii
- 280.248 lei
- Capitaluri
- 6.184 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 24 lei
- Cheltuieli totale
- 600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 576 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 576 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 1.699 lei
- Capitaluri
- -1.699 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 924 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 924 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 924 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- -24 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -24 lei
- Datorii
- 1.100 lei
- Capitaluri
- -1.124 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1611 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1612 · Prelucrarea și finisarea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.3)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1625 · Fabricarea de uși și ferestre din lemn (CAEN Rev.3)
- 1626 · Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală (CAEN Rev.3)
- 1627 · Finisarea articolelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.3)
- 2551 · Acoperirea metalelor (CAEN Rev.3)
- 2552 · Tratamente termice ale metalelor (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 3100 · Fabricarea de mobilă (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
- Stare
- este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului