KUKURUZ POPCORN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Neagra, Comuna Lunca Bradului, înmatriculată la 4 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- KUKURUZ POPCORN S.R.L.
- CUI
- 28411235
- Nr. înmatriculare
- J26/384/2021
- EUID
- ROONRC.J26/384/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- GĂRII, nr. 403A, Sat Neagra, Comuna Lunca Bradului, Mureș
- Localitate
- Sat Neagra, Comuna Lunca Bradului, Mureș
- Cod poștal
- 547381
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 10 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 03.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- POTOR AURORA LUCIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Mureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -172 lei | — | 23.923 lei | 68.471 lei | -44.548 lei |
| 2024 | 26.800 lei | -8.423 lei | — | 24.408 lei | 68.784 lei | -44.376 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 12.715 lei | 48.668 lei | -35.953 lei |
| 2022 | 1.959 lei | 22 lei | — | 12.715 lei | 48.668 lei | -35.953 lei |
| 2021 | 14.368 lei | 4.126 lei | — | 12.634 lei | 48.609 lei | -35.975 lei |
| 2020 | — | -3.451 lei | — | 10.350 lei | 50.451 lei | -40.101 lei |
| 2019 | 32.342 lei | -365 lei | — | 17.130 lei | 53.780 lei | -36.650 lei |
| 2018 | 65.813 lei | 17.983 lei | — | 43.364 lei | 79.650 lei | -36.286 lei |
| 2017 | 75.590 lei | 19.722 lei | — | 30.890 lei | 85.159 lei | -54.269 lei |
| 2016 | 38.770 lei | -5.834 lei | — | 44.791 lei | 118.782 lei | -73.991 lei |
| 2015 | 22.124 lei | -33.758 lei | — | 40.055 lei | 108.212 lei | -68.157 lei |
| 2014 | 0 lei | -15.960 lei | — | 26.367 lei | 60.814 lei | -34.399 lei |
| 2013 | 0 lei | -4.229 lei | — | 689 lei | 19.176 lei | -18.439 lei |
| 2012 | 0 lei | -199 lei | — | 5.918 lei | 20.176 lei | -14.210 lei |
| 2011 | 0 lei | -14.511 lei | — | 5.941 lei | 20.000 lei | -14.011 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 172 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 172 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 172 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.923 lei
- Stocuri
- 9.863 lei
- Creanțe
- 2.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.853 lei
- Datorii
- 68.471 lei
- Capitaluri
- -44.548 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.800 lei
- Venituri totale
- 26.800 lei
- Cheltuieli totale
- 35.223 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.423 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.423 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.408 lei
- Stocuri
- 10.348 lei
- Creanțe
- 2.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.853 lei
- Datorii
- 68.784 lei
- Capitaluri
- -44.376 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.715 lei
- Stocuri
- 10.348 lei
- Creanțe
- 2.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 160 lei
- Datorii
- 48.668 lei
- Capitaluri
- -35.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.959 lei
- Venituri totale
- 1.959 lei
- Cheltuieli totale
- 1.878 lei
- Profit brut
- 81 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.715 lei
- Stocuri
- 10.348 lei
- Creanțe
- 2.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 160 lei
- Datorii
- 48.668 lei
- Capitaluri
- -35.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.368 lei
- Venituri totale
- 14.368 lei
- Cheltuieli totale
- 9.811 lei
- Profit brut
- 4.557 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.126 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.634 lei
- Stocuri
- 10.348 lei
- Creanțe
- 2.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79 lei
- Datorii
- 48.609 lei
- Capitaluri
- -35.975 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.451 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.451 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.451 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.350 lei
- Stocuri
- 10.348 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2 lei
- Datorii
- 50.451 lei
- Capitaluri
- -40.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.342 lei
- Venituri totale
- 32.342 lei
- Cheltuieli totale
- 31.736 lei
- Profit brut
- 606 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 365 lei
- Active imobilizate
- 87 lei
- Active circulante
- 17.043 lei
- Stocuri
- 12.473 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.570 lei
- Datorii
- 53.780 lei
- Capitaluri
- -36.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.813 lei
- Venituri totale
- 65.777 lei
- Cheltuieli totale
- 45.818 lei
- Profit brut
- 19.959 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.983 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29 lei
- Active circulante
- 43.335 lei
- Stocuri
- 24.131 lei
- Creanțe
- 2.883 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.321 lei
- Datorii
- 79.650 lei
- Capitaluri
- -36.286 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.590 lei
- Venituri totale
- 75.493 lei
- Cheltuieli totale
- 53.500 lei
- Profit brut
- 21.993 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.722 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.890 lei
- Stocuri
- 23.696 lei
- Creanțe
- 2.278 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.916 lei
- Datorii
- 85.159 lei
- Capitaluri
- -54.269 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.770 lei
- Venituri totale
- 39.093 lei
- Cheltuieli totale
- 43.764 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.671 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.834 lei
- Active imobilizate
- 169 lei
- Active circulante
- 44.622 lei
- Stocuri
- 28.233 lei
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.387 lei
- Datorii
- 118.782 lei
- Capitaluri
- -73.991 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.124 lei
- Venituri totale
- 24.971 lei
- Cheltuieli totale
- 58.065 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.094 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.758 lei
- Active imobilizate
- 2.422 lei
- Active circulante
- 37.633 lei
- Stocuri
- 32.750 lei
- Creanțe
- 579 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.304 lei
- Datorii
- 108.212 lei
- Capitaluri
- -68.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 83 lei
- Cheltuieli totale
- 16.043 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.960 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.960 lei
- Active imobilizate
- 223 lei
- Active circulante
- 26.144 lei
- Stocuri
- 25.717 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 427 lei
- Datorii
- 60.814 lei
- Capitaluri
- -34.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.229 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.229 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.229 lei
- Active imobilizate
- 564 lei
- Active circulante
- 125 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 125 lei
- Datorii
- 19.176 lei
- Capitaluri
- -18.439 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 199 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 199 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 199 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.239 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.679 lei
- Datorii
- 20.176 lei
- Capitaluri
- -14.210 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.511 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.511 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.941 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.734 lei
- Datorii
- 20.000 lei
- Capitaluri
- -14.011 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor (CAEN Rev.2)
- 0119 · Cultivarea altor plante din culturi nepermanente (CAEN Rev.2)
- 0125 · Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi (CAEN Rev.2)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.2)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (CAEN Rev.2)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.2)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
- 0163 · Activități după recoltare (CAEN Rev.2)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.2)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1084 · Fabricarea condimentelor și ingredientelor (CAEN Rev.2)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2053 · Fabricarea uleiurilor esențiale (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (4)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înregistrare în scopuri de TVA