Sari la conținut
Joi, 3 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

KRYSTYAN BEST RESIDENCE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 9 august 2021.

Identitate

Denumire legală
KRYSTYAN BEST RESIDENCE S.R.L.
CUI
44708433
Nr. înmatriculare
J40/13601/2021
EUID
ROONRC.J40/13601/2021
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
9 august 2021

Sediu social

Adresă
MĂRULUI, nr. 10, LOT 3, București Sectorul 3, București
Localitate
București Sectorul 3, București
Cod poștal
32317

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 13 iul)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 09.08.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • STOIAN CRISTIAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
2,4 mil. lei02021: fără date2022: fără date2023: fără date2024: 2,4 mil. lei2025: fără date20212022202320242025
Rezultat net
795 mii lei0-200 mii lei2021: -627 lei2022: -55 mii lei2023: -137 mii lei2024: 795 mii lei2025: -200 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025-199.959 lei2214.661 lei30.135 lei184.526 lei
20242.417.843 lei795.273 lei2612.829 lei10.953 lei601.876 lei
2023-137.491 lei11.461.647 lei1.655.044 lei-193.397 lei
2022-55.479 lei21.182.128 lei1.238.034 lei-55.906 lei
2021-627 lei500 lei927 lei-427 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
6.947 lei
Cheltuieli totale
206.906 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
199.959 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
199.959 lei
Active imobilizate
200.859 lei
Active circulante
13.802 lei
Stocuri
Creanțe
12.599 lei
Casa și conturi la bănci
1.203 lei
Datorii
30.135 lei
Capitaluri
184.526 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.417.843 lei
Venituri totale
2.417.843 lei
Cheltuieli totale
1.551.486 lei
Profit brut
866.357 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
795.273 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
182.215 lei
Active circulante
430.614 lei
Stocuri
Creanțe
223.821 lei
Casa și conturi la bănci
206.793 lei
Datorii
10.953 lei
Capitaluri
601.876 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
137.487 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
137.487 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
137.491 lei
Active imobilizate
1.371.570 lei
Active circulante
90.077 lei
Stocuri
Creanțe
14.926 lei
Casa și conturi la bănci
75.151 lei
Datorii
1.655.044 lei
Capitaluri
-193.397 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  5. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  6. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑