KRONSEGA OUT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 27 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- KRONSEGA OUT S.R.L.
- CUI
- 40709053
- Nr. înmatriculare
- J2019000959087
- EUID
- ROONRC.J2019000959087
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- DOINEI, nr. 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500271
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 24 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPA SERGIU-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2620, județul Brașov. Locul 2.630 din 25.588 în tot județul, și locul 3.403 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.472.561 lei | 174.168 lei | 4 | 3.309.383 lei | 2.885.916 lei | 423.467 lei |
| 2024 | 2.132.375 lei | 227.232 lei | 4 | 2.882.638 lei | 2.440.645 lei | 441.993 lei |
| 2023 | 1.298.871 lei | 348.368 lei | 3 | 1.803.137 lei | 1.452.394 lei | 350.743 lei |
| 2022 | 320.372 lei | 272.349 lei | — | 289.438 lei | 16.849 lei | 272.589 lei |
| 2021 | 276.575 lei | 109.628 lei | — | 122.085 lei | 12.217 lei | 109.868 lei |
| 2020 | 255.080 lei | 208.993 lei | — | 230.303 lei | 4.975 lei | 225.328 lei |
| 2019 | 391.521 lei | 379.293 lei | — | 389.696 lei | 10.203 lei | 379.493 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.472.561 lei
- Venituri totale
- 2.364.287 lei
- Cheltuieli totale
- 2.141.428 lei
- Profit brut
- 222.859 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 174.168 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 513.911 lei
- Active circulante
- 2.795.472 lei
- Stocuri
- 700.864 lei
- Creanțe
- 1.975.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118.884 lei
- Datorii
- 2.885.916 lei
- Capitaluri
- 423.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.132.375 lei
- Venituri totale
- 1.981.188 lei
- Cheltuieli totale
- 1.697.241 lei
- Profit brut
- 283.947 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 227.232 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 421.844 lei
- Active circulante
- 2.460.794 lei
- Stocuri
- 538.239 lei
- Creanțe
- 1.839.437 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.118 lei
- Datorii
- 2.440.645 lei
- Capitaluri
- 441.993 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.298.871 lei
- Venituri totale
- 1.993.242 lei
- Cheltuieli totale
- 1.633.276 lei
- Profit brut
- 359.966 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 348.368 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 329.408 lei
- Active circulante
- 1.473.729 lei
- Stocuri
- 689.922 lei
- Creanțe
- 755.543 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.264 lei
- Datorii
- 1.452.394 lei
- Capitaluri
- 350.743 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 320.372 lei
- Venituri totale
- 320.415 lei
- Cheltuieli totale
- 40.104 lei
- Profit brut
- 280.311 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 272.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 289.438 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 190.277 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.161 lei
- Datorii
- 16.849 lei
- Capitaluri
- 272.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.575 lei
- Venituri totale
- 276.653 lei
- Cheltuieli totale
- 158.728 lei
- Profit brut
- 117.925 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.628 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 122.085 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 95.201 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.884 lei
- Datorii
- 12.217 lei
- Capitaluri
- 109.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 255.080 lei
- Venituri totale
- 258.428 lei
- Cheltuieli totale
- 41.782 lei
- Profit brut
- 216.646 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 208.993 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 230.303 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 71.370 lei
- Casa și conturi la bănci
- 158.933 lei
- Datorii
- 4.975 lei
- Capitaluri
- 225.328 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 391.521 lei
- Venituri totale
- 392.302 lei
- Cheltuieli totale
- 1.263 lei
- Profit brut
- 391.039 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 379.293 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 389.696 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 260.401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.295 lei
- Datorii
- 10.203 lei
- Capitaluri
- 379.493 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2611 · Fabricarea componentelor electronice (CAEN Rev.3)
- 2620 · Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 9111 · Activități ale bibliotecilor (CAEN Rev.3)
- 9112 · Activități ale arhivelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului