KRISZTA DRINK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Târnovița, Comuna Brădești, înmatriculată la 19 aprilie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- KRISZTA DRINK S.R.L.
- CUI
- 39215463
- Nr. înmatriculare
- J2018000193198
- EUID
- ROONRC.J2018000193198
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 aprilie 2018
Sediu social
- Adresă
- Szent László, nr. 3, Sat Târnovița, Comuna Brădești, Harghita
- Localitate
- Sat Târnovița, Comuna Brădești, Harghita
- Cod poștal
- 537027
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.04.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SEBŐK MÁRTON-ALPÁR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 34 din 124 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Harghita, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 3.277 din 8.273 în tot județul, și locul 2.872 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 436.755 lei | -14.097 lei | 2 | 135.132 lei | 107.775 lei | 27.572 lei |
| 2024 | 617.040 lei | 29.232 lei | 2 | 214.396 lei | 172.946 lei | 41.668 lei |
| 2023 | 383.725 lei | -7.033 lei | 2 | 60.054 lei | 56.753 lei | 12.436 lei |
| 2022 | 340.868 lei | 19.229 lei | 2 | 47.638 lei | 28.169 lei | 19.469 lei |
| 2021 | 276.789 lei | 25.291 lei | 1 | 50.341 lei | 24.810 lei | 25.531 lei |
| 2020 | 284.001 lei | 31.730 lei | 1 | 109.916 lei | 8.164 lei | 101.752 lei |
| 2019 | 292.324 lei | 56.684 lei | 1 | 101.524 lei | 5.186 lei | 96.338 lei |
| 2018 | 225.404 lei | 39.454 lei | 1 | 45.158 lei | 5.504 lei | 39.654 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 436.755 lei
- Venituri totale
- 436.757 lei
- Cheltuieli totale
- 450.854 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.097 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.097 lei
- Active imobilizate
- 85.114 lei
- Active circulante
- 50.018 lei
- Stocuri
- 29.139 lei
- Creanțe
- 3.348 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.531 lei
- Datorii
- 107.775 lei
- Capitaluri
- 27.572 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 617.040 lei
- Venituri totale
- 617.194 lei
- Cheltuieli totale
- 582.563 lei
- Profit brut
- 34.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.232 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.034 lei
- Active circulante
- 107.362 lei
- Stocuri
- 63.787 lei
- Creanțe
- 5.934 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.641 lei
- Datorii
- 172.946 lei
- Capitaluri
- 41.668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 383.725 lei
- Venituri totale
- 406.590 lei
- Cheltuieli totale
- 411.386 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.796 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.033 lei
- Active imobilizate
- 14.584 lei
- Active circulante
- 45.470 lei
- Stocuri
- 29.209 lei
- Creanțe
- 154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.107 lei
- Datorii
- 56.753 lei
- Capitaluri
- 12.436 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 340.868 lei
- Venituri totale
- 357.947 lei
- Cheltuieli totale
- 336.004 lei
- Profit brut
- 21.943 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.529 lei
- Active circulante
- 36.109 lei
- Stocuri
- 25.082 lei
- Creanțe
- 2.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.646 lei
- Datorii
- 28.169 lei
- Capitaluri
- 19.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.789 lei
- Venituri totale
- 282.376 lei
- Cheltuieli totale
- 255.229 lei
- Profit brut
- 27.147 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.291 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.649 lei
- Active circulante
- 36.692 lei
- Stocuri
- 23.525 lei
- Creanțe
- 1.768 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.399 lei
- Datorii
- 24.810 lei
- Capitaluri
- 25.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 284.001 lei
- Venituri totale
- 286.928 lei
- Cheltuieli totale
- 253.648 lei
- Profit brut
- 33.280 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.730 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.145 lei
- Active circulante
- 97.771 lei
- Stocuri
- 15.959 lei
- Creanțe
- 148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.664 lei
- Datorii
- 8.164 lei
- Capitaluri
- 101.752 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.324 lei
- Venituri totale
- 292.324 lei
- Cheltuieli totale
- 232.694 lei
- Profit brut
- 59.630 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.684 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.833 lei
- Active circulante
- 84.691 lei
- Stocuri
- 20.713 lei
- Creanțe
- 805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.173 lei
- Datorii
- 5.186 lei
- Capitaluri
- 96.338 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.404 lei
- Venituri totale
- 225.404 lei
- Cheltuieli totale
- 183.682 lei
- Profit brut
- 41.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 356 lei
- Active circulante
- 44.802 lei
- Stocuri
- 15.366 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 29.436 lei
- Datorii
- 5.504 lei
- Capitaluri
- 39.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului