KREA COLORI PROJECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 3 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- KREA COLORI PROJECT S.R.L.
- CUI
- 45743099
- Nr. înmatriculare
- J40/4144/2022
- EUID
- ROONRC.J40/4144/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- MIRCEA VODĂ, nr. 21D, MEZANIN, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30662
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICA VLAD ȘTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -71.475 lei | — | 1.270.619 lei | 2.060.235 lei | -789.616 lei |
| 2024 | — | -155.979 lei | — | 1.141.494 lei | 1.859.635 lei | -718.141 lei |
| 2023 | 114.920 lei | -398.796 lei | 1 | 1.275.958 lei | 1.838.120 lei | -562.162 lei |
| 2022 | — | -173.366 lei | 1 | 1.025.812 lei | 1.189.410 lei | -163.366 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 71.475 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 71.475 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 71.475 lei
- Active imobilizate
- 296.706 lei
- Active circulante
- 973.913 lei
- Stocuri
- 459.588 lei
- Creanțe
- 511.628 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.697 lei
- Datorii
- 2.060.235 lei
- Capitaluri
- -789.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.370 lei
- Cheltuieli totale
- 158.349 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 155.979 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 155.979 lei
- Active imobilizate
- 365.666 lei
- Active circulante
- 775.828 lei
- Stocuri
- 459.588 lei
- Creanțe
- 311.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.589 lei
- Datorii
- 1.859.635 lei
- Capitaluri
- -718.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.920 lei
- Venituri totale
- 154.207 lei
- Cheltuieli totale
- 552.905 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 398.698 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 398.796 lei
- Active imobilizate
- 459.601 lei
- Active circulante
- 816.357 lei
- Stocuri
- 459.388 lei
- Creanțe
- 343.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.765 lei
- Datorii
- 1.838.120 lei
- Capitaluri
- -562.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 14.405 lei
- Cheltuieli totale
- 187.771 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 173.366 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 173.366 lei
- Active imobilizate
- 430.100 lei
- Active circulante
- 595.712 lei
- Stocuri
- 261.057 lei
- Creanțe
- 165.493 lei
- Casa și conturi la bănci
- 169.162 lei
- Datorii
- 1.189.410 lei
- Capitaluri
- -163.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 9.933 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2030 · Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului