KOREMA - CENTRU DE ACHIZIȚII S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 15 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- KOREMA - CENTRU DE ACHIZIȚII S.R.L.
- CUI
- 48328917
- Nr. înmatriculare
- J22/1863/2023
- EUID
- ROONRC.J22/1863/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- ARGEȘ, nr. 25, bl. MINERVA RESIDENCE, et. 8, ap. 46, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700576
Contact
- Telefon
- 0745 499 717
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 iunie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MIHALACHE CARMEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 293 din 336 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Iași, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 22.536 din 25.031 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.600 lei | 4.154 lei | — | 249 lei | 0 lei | 249 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 1 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.600 lei
- Venituri totale
- 7.600 lei
- Cheltuieli totale
- 2.230 lei
- Profit brut
- 5.370 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.154 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 121 lei
- Stocuri
- 121 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 249 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2024) · valoare însumată de cel mult 15 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- ORASUL NADLAC2 atribuiri · cel mult 15 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
servicii de consultanță în domeniul achizițiilor publice-ob. de investitii rețele de apă, canalizare
7.600 lei · ORASUL NADLAC · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Cumpărare directă
servicii de consultanță în domeniul achizițiilor publice - af. Anunț publicitar nr. ADV1409719
7.600 lei · ORASUL NADLAC · CPV 79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Iași →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 8 martie 2024 și 8 mai 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
- 0163 · Activități după recoltare (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2023
- Înmatriculare la registrul comerțului