KOLOSOS INVESTMENTS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 1 martie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- KOLOSOS INVESTMENTS SRL
- CUI
- 21245933
- Nr. înmatriculare
- J2007004248405
- EUID
- ROONRC.J2007004248405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2007
Sediu social
- Adresă
- Str. OIȚELOR, nr. 7, et. 1, ap. 2, BIROU 8, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 21 nov)
- Inactiv fiscal
- da (din 12 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.03.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IACOVOU GEORGIOS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -15.894 lei | — | 1.746.321 lei | 2.934.685 lei | -1.187.610 lei |
| 2024 | — | -15.529 lei | — | 1.743.646 lei | 2.915.362 lei | -1.171.716 lei |
| 2023 | — | -8.989 lei | — | 1.740.952 lei | 2.897.757 lei | -1.156.188 lei |
| 2022 | — | -26.102 lei | — | 1.739.260 lei | 2.886.458 lei | -1.147.198 lei |
| 2021 | — | -9.642 lei | — | 1.750.316 lei | 2.871.413 lei | -1.121.097 lei |
| 2020 | — | -9.478 lei | — | 1.750.316 lei | 2.861.770 lei | -1.111.454 lei |
| 2019 | — | -10.878 lei | — | 1.750.315 lei | 2.852.292 lei | -1.101.977 lei |
| 2018 | — | -9.671 lei | — | 1.750.316 lei | 2.841.415 lei | -1.091.099 lei |
| 2017 | — | -11.867 lei | — | 1.750.316 lei | 2.831.744 lei | -1.081.428 lei |
| 2016 | — | -19.241 lei | — | 1.750.315 lei | 2.819.876 lei | -1.069.561 lei |
| 2015 | — | -8.500 lei | — | 1.759.787 lei | 2.810.107 lei | -1.050.320 lei |
| 2014 | 0 lei | -7.424 lei | — | 1.757.916 lei | 2.799.736 lei | -1.041.820 lei |
| 2013 | 0 lei | 15.630 lei | — | 1.756.413 lei | 2.790.809 lei | -1.034.396 lei |
| 2012 | 0 lei | -114.579 lei | — | 1.735.390 lei | 2.576.591 lei | -841.201 lei |
| 2011 | 0 lei | -79.112 lei | — | 1.733.893 lei | 2.460.515 lei | -726.622 lei |
| 2010 | — | -98.517 lei | — | 1.727.605 lei | 2.375.115 lei | -647.510 lei |
| 2009 | — | -160.508 lei | — | 1.724.628 lei | 2.273.621 lei | -548.993 lei |
| 2008 | — | -221.481 lei | — | 1.703.258 lei | 2.091.743 lei | -388.485 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 15.894 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.894 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.894 lei
- Active imobilizate
- 1.737.134 lei
- Active circulante
- 9.187 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.934 lei
- Casa și conturi la bănci
- 253 lei
- Datorii
- 2.934.685 lei
- Capitaluri
- -1.187.610 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 15.529 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.529 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.529 lei
- Active imobilizate
- 1.737.134 lei
- Active circulante
- 6.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.259 lei
- Casa și conturi la bănci
- 253 lei
- Datorii
- 2.915.362 lei
- Capitaluri
- -1.171.716 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.989 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.989 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.989 lei
- Active imobilizate
- 1.737.134 lei
- Active circulante
- 3.818 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 253 lei
- Datorii
- 2.897.757 lei
- Capitaluri
- -1.156.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (4 din 4)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (Rev.2, recodificat în 6812, până la 2 sept)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (Rev.2, până la 2 sept)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (Rev.2, până la 2 sept)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (Rev.2, recodificat în 6820, până la 2 sept)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → 2 sept)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Sunt afișate cele mai recente 14 din 23 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.