KOLL SMART TRADING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 12 aprilie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- KOLL SMART TRADING S.R.L.
- CUI
- 31503738
- Nr. înmatriculare
- J2013004889403
- EUID
- ROONRC.J2013004889403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 aprilie 2013
Sediu social
- Adresă
- FÂNTÂNICA, nr. 38, cladirea 10031, camera 29, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 21805
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 14.01.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GROŞANU CĂTĂLIN CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 397 din 1.477 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4619, municipiul București, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 28.624 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 23%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.066.954 lei | 193.636 lei | 1 | 860.735 lei | 666.659 lei | 194.076 lei |
| 2024 | 1.383.069 lei | 310.223 lei | 1 | 1.373.937 lei | 1.063.274 lei | 310.663 lei |
| 2023 | 1.795.393 lei | 539.369 lei | 1 | 1.319.321 lei | 779.512 lei | 539.809 lei |
| 2022 | 1.905.580 lei | 583.746 lei | 1 | 1.787.404 lei | 1.203.218 lei | 584.186 lei |
| 2021 | 1.784.868 lei | 487.288 lei | 1 | 1.479.273 lei | 991.545 lei | 487.728 lei |
| 2020 | 2.294.254 lei | 616.975 lei | 1 | 1.319.281 lei | 701.866 lei | 617.415 lei |
| 2019 | 1.656.504 lei | 480.830 lei | 1 | 1.052.588 lei | 572.748 lei | 481.270 lei |
| 2018 | 1.396.495 lei | 378.565 lei | 2 | 911.558 lei | 537.416 lei | 379.005 lei |
| 2017 | 1.041.865 lei | 205.893 lei | 2 | 697.906 lei | 499.869 lei | 206.333 lei |
| 2016 | 911.236 lei | 150.416 lei | 1 | 579.652 lei | 440.525 lei | 150.856 lei |
| 2015 | 599.291 lei | 27.755 lei | 1 | 388.186 lei | 262.514 lei | 140.834 lei |
| 2014 | 620.231 lei | 106.243 lei | 1 | 321.565 lei | 227.082 lei | 113.078 lei |
| 2013 | 173.529 lei | 6.434 lei | — | 59.750 lei | 53.116 lei | 6.634 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.066.954 lei
- Venituri totale
- 1.068.249 lei
- Cheltuieli totale
- 838.753 lei
- Profit brut
- 229.496 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 193.636 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.113 lei
- Active circulante
- 846.622 lei
- Stocuri
- 227.702 lei
- Creanțe
- 580.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.356 lei
- Datorii
- 666.659 lei
- Capitaluri
- 194.076 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.383.069 lei
- Venituri totale
- 1.383.164 lei
- Cheltuieli totale
- 1.032.279 lei
- Profit brut
- 350.885 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 310.223 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.212 lei
- Active circulante
- 1.357.725 lei
- Stocuri
- 266.568 lei
- Creanțe
- 809.623 lei
- Casa și conturi la bănci
- 281.534 lei
- Datorii
- 1.063.274 lei
- Capitaluri
- 310.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.795.393 lei
- Venituri totale
- 1.795.859 lei
- Cheltuieli totale
- 1.238.866 lei
- Profit brut
- 556.993 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 539.369 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.300 lei
- Active circulante
- 1.296.021 lei
- Stocuri
- 245.949 lei
- Creanțe
- 832.969 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.103 lei
- Datorii
- 779.512 lei
- Capitaluri
- 539.809 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.905.580 lei
- Venituri totale
- 1.905.580 lei
- Cheltuieli totale
- 1.302.932 lei
- Profit brut
- 602.648 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 583.746 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.966 lei
- Active circulante
- 1.757.438 lei
- Stocuri
- 289.489 lei
- Creanțe
- 1.202.611 lei
- Casa și conturi la bănci
- 265.338 lei
- Datorii
- 1.203.218 lei
- Capitaluri
- 584.186 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.784.868 lei
- Venituri totale
- 1.786.372 lei
- Cheltuieli totale
- 1.281.577 lei
- Profit brut
- 504.795 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 487.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.977 lei
- Active circulante
- 1.455.296 lei
- Stocuri
- 226.453 lei
- Creanțe
- 633.131 lei
- Casa și conturi la bănci
- 595.712 lei
- Datorii
- 991.545 lei
- Capitaluri
- 487.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.294.254 lei
- Venituri totale
- 2.299.273 lei
- Cheltuieli totale
- 1.660.951 lei
- Profit brut
- 638.322 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 616.975 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.373 lei
- Active circulante
- 1.307.908 lei
- Stocuri
- 198.542 lei
- Creanțe
- 865.876 lei
- Casa și conturi la bănci
- 243.490 lei
- Datorii
- 701.866 lei
- Capitaluri
- 617.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.656.504 lei
- Venituri totale
- 1.656.824 lei
- Cheltuieli totale
- 1.159.372 lei
- Profit brut
- 497.452 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 480.830 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.374 lei
- Active circulante
- 1.037.214 lei
- Stocuri
- 169.591 lei
- Creanțe
- 722.073 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145.550 lei
- Datorii
- 572.748 lei
- Capitaluri
- 481.270 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.396.495 lei
- Venituri totale
- 1.399.621 lei
- Cheltuieli totale
- 1.007.031 lei
- Profit brut
- 392.590 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 378.565 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.626 lei
- Active circulante
- 883.932 lei
- Stocuri
- 140.265 lei
- Creanțe
- 588.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 154.729 lei
- Datorii
- 537.416 lei
- Capitaluri
- 379.005 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.041.865 lei
- Venituri totale
- 1.046.353 lei
- Cheltuieli totale
- 830.121 lei
- Profit brut
- 216.232 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.893 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.440 lei
- Active circulante
- 677.466 lei
- Stocuri
- 128.872 lei
- Creanțe
- 447.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100.894 lei
- Datorii
- 499.869 lei
- Capitaluri
- 206.333 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 911.236 lei
- Venituri totale
- 916.951 lei
- Cheltuieli totale
- 733.261 lei
- Profit brut
- 183.690 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 150.416 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.780 lei
- Active circulante
- 562.872 lei
- Stocuri
- 88.857 lei
- Creanțe
- 395.684 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.331 lei
- Datorii
- 440.525 lei
- Capitaluri
- 150.856 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 599.291 lei
- Venituri totale
- 601.777 lei
- Cheltuieli totale
- 562.865 lei
- Profit brut
- 38.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.755 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.025 lei
- Active circulante
- 387.161 lei
- Stocuri
- 62.642 lei
- Creanțe
- 233.947 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.572 lei
- Datorii
- 262.514 lei
- Capitaluri
- 140.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 620.231 lei
- Venituri totale
- 626.030 lei
- Cheltuieli totale
- 499.385 lei
- Profit brut
- 126.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106.243 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 889 lei
- Active circulante
- 320.676 lei
- Stocuri
- 83.936 lei
- Creanțe
- 169.974 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.766 lei
- Datorii
- 227.082 lei
- Capitaluri
- 113.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 173.529 lei
- Venituri totale
- 175.188 lei
- Cheltuieli totale
- 163.497 lei
- Profit brut
- 11.691 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.434 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 941 lei
- Active circulante
- 58.809 lei
- Stocuri
- 17.805 lei
- Creanțe
- 39.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.034 lei
- Datorii
- 53.116 lei
- Capitaluri
- 6.634 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (1)
2013
- Înmatriculare la registrul comerțului