KLF DOORS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 5 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- KLF DOORS S.R.L.
- CUI
- 45180890
- Nr. înmatriculare
- J29/2737/2021
- EUID
- ROONRC.J29/2737/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- MIRCEA CEL BĂTRÎN, nr. 27C, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CALFA NECULAI-VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 1.253 lei | 2.223 lei | -970 lei |
| 2024 | — | 756 lei | — | 1.253 lei | 2.223 lei | -970 lei |
| 2023 | 17.255 lei | -8.947 lei | 1 | 1.253 lei | 2.979 lei | -1.726 lei |
| 2022 | 25.475 lei | 1.248 lei | 1 | 10.046 lei | 2.825 lei | 7.221 lei |
| 2021 | 10.200 lei | 5.773 lei | — | 6.273 lei | 300 lei | 5.973 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.253 lei
- Datorii
- 2.223 lei
- Capitaluri
- -970 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- -900 lei
- Profit brut
- 900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 756 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.253 lei
- Datorii
- 2.223 lei
- Capitaluri
- -970 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.255 lei
- Venituri totale
- 17.255 lei
- Cheltuieli totale
- 25.353 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.098 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.947 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.253 lei
- Datorii
- 2.979 lei
- Capitaluri
- -1.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.475 lei
- Venituri totale
- 25.475 lei
- Cheltuieli totale
- 23.495 lei
- Profit brut
- 1.980 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.046 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 614 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.432 lei
- Datorii
- 2.825 lei
- Capitaluri
- 7.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.200 lei
- Venituri totale
- 10.200 lei
- Cheltuieli totale
- 4.127 lei
- Profit brut
- 6.073 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.273 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.373 lei
- Datorii
- 300 lei
- Capitaluri
- 5.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului