Sari la conținut
Joi, 3 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

KINESIS SANA S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 21 noiembrie 2018.

Identitate

Denumire legală
KINESIS SANA S.R.L.
CUI
40192940
Nr. înmatriculare
J2018003166225
EUID
ROONRC.J2018003166225
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
21 noiembrie 2018

Sediu social

Adresă
Brândușa, nr. 43, Municipiul Iași, Iași
Localitate
Municipiul Iași, Iași
Cod poștal
700375

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 21.11.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ACATINCĂ EUGENIA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
79 mii lei02018: fără date2019: 43 mii lei2020: 58 mii lei2021: 79 mii lei2022: 23 mii lei2023: 0 lei2024: 26 mii lei2025: 44 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
9 mii lei0-19 mii lei2018: -3 mii lei2019: 3 mii lei2020: 9 mii lei2021: -13 mii lei2022: 2 mii lei2023: -16 mii lei2024: -19 mii lei2025: -765 lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 89 din 124 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Iași, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 20.010 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 69%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202543.808 lei-765 lei02.162 lei39.507 lei-37.345 lei
202425.995 lei-19.368 lei11.632 lei38.212 lei-36.580 lei
20230 lei-15.962 lei2.016 lei19.228 lei-17.212 lei
202223.160 lei2.309 lei17.239 lei8.489 lei-1.250 lei
202179.224 lei-12.685 lei210.053 lei13.612 lei-3.559 lei
202057.628 lei8.622 lei217.985 lei8.860 lei9.125 lei
201943.126 lei3.157 lei16.305 lei5.802 lei503 lei
2018-2.854 lei01.346 lei4.000 lei-2.654 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
43.808 lei
Venituri totale
43.808 lei
Cheltuieli totale
44.573 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
765 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
765 lei
Active imobilizate
Active circulante
2.162 lei
Stocuri
1.600 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
562 lei
Datorii
39.507 lei
Capitaluri
-37.345 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
25.995 lei
Venituri totale
25.995 lei
Cheltuieli totale
45.363 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
19.368 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
19.368 lei
Active imobilizate
Active circulante
1.632 lei
Stocuri
1.600 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
32 lei
Datorii
38.212 lei
Capitaluri
-36.580 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
15.962 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
15.962 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
15.962 lei
Active imobilizate
Active circulante
2.016 lei
Stocuri
1.600 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
416 lei
Datorii
19.228 lei
Capitaluri
-17.212 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
23.160 lei
Venituri totale
23.160 lei
Cheltuieli totale
20.542 lei
Profit brut
2.618 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.309 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
7.239 lei
Stocuri
1.600 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
5.639 lei
Datorii
8.489 lei
Capitaluri
-1.250 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
79.224 lei
Venituri totale
79.224 lei
Cheltuieli totale
91.117 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
11.893 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
12.685 lei
Active imobilizate
Active circulante
10.053 lei
Stocuri
3.781 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
6.272 lei
Datorii
13.612 lei
Capitaluri
-3.559 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
57.628 lei
Venituri totale
57.628 lei
Cheltuieli totale
48.430 lei
Profit brut
9.198 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
8.622 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
17.985 lei
Stocuri
3.781 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
14.204 lei
Datorii
8.860 lei
Capitaluri
9.125 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
43.126 lei
Venituri totale
43.126 lei
Cheltuieli totale
39.538 lei
Profit brut
3.588 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
3.157 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
6.305 lei
Stocuri
90 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
6.215 lei
Datorii
5.802 lei
Capitaluri
503 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
2.854 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
2.854 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
2.854 lei
Active imobilizate
Active circulante
1.346 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
1.346 lei
Datorii
4.000 lei
Capitaluri
-2.654 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

Activități autorizate (CAEN)

  • 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului