KIKO PROINVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Focșani, înmatriculată la 10 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- KIKO PROINVEST S.R.L.
- CUI
- 43708753
- Nr. înmatriculare
- J2021000129393
- EUID
- ROONRC.J2021000129393
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- LĂCRĂMIOAREI, nr. 75, Sub.2, Municipiul Focșani, Vrancea
- Localitate
- Municipiul Focșani, Vrancea
- Cod poștal
- 620040
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RĂDUŢĂ ELVIS LAURENŢIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 510 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Vrancea, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 505 din 8.007 în tot județul, și locul 640 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.041.805 lei | 51.594 lei | 7 | 1.291.256 lei | 829.376 lei | 570.042 lei |
| 2024 | 3.030.793 lei | 70.482 lei | 6 | 1.115.652 lei | 603.577 lei | 518.448 lei |
| 2023 | 2.393.513 lei | 89.435 lei | 5 | 867.800 lei | 435.927 lei | 447.966 lei |
| 2022 | 2.715.003 lei | 228.548 lei | 5 | 901.527 lei | 554.001 lei | 358.531 lei |
| 2021 | 1.134.944 lei | 166.672 lei | 3 | 526.500 lei | 367.275 lei | 166.872 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.041.805 lei
- Venituri totale
- 4.209.478 lei
- Cheltuieli totale
- 4.149.368 lei
- Profit brut
- 60.110 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.594 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 632.450 lei
- Active circulante
- 658.806 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 456.389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.417 lei
- Datorii
- 829.376 lei
- Capitaluri
- 570.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.030.793 lei
- Venituri totale
- 3.085.130 lei
- Cheltuieli totale
- 3.005.571 lei
- Profit brut
- 79.559 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.482 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 498.024 lei
- Active circulante
- 617.628 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 247.234 lei
- Casa și conturi la bănci
- 370.394 lei
- Datorii
- 603.577 lei
- Capitaluri
- 518.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.393.513 lei
- Venituri totale
- 2.397.982 lei
- Cheltuieli totale
- 2.288.693 lei
- Profit brut
- 109.289 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 404.146 lei
- Active circulante
- 463.654 lei
- Stocuri
- 11.593 lei
- Creanțe
- 216.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 235.474 lei
- Datorii
- 435.927 lei
- Capitaluri
- 447.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului