Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

KIDS COUTURE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 4 decembrie 2019.

Identitate

Denumire legală
KIDS COUTURE S.R.L.
CUI
41982620
Nr. înmatriculare
J2019016581401
EUID
ROONRC.J2019016581401
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
4 decembrie 2019

Sediu social

Adresă
GRIVIȚEI, nr. 136, "CORP DE CLADIRE A", DEMISOL, CAMERA NR.S08A, București Sectorul 1, București
Localitate
București Sectorul 1, București
Cod poștal
10737

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 17 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 04.12.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • TOHĂNEANU GABRIELA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
6,0 mil. lei02020: 3,5 mil. lei2021: 6,0 mil. lei2022: 5,5 mil. lei2023: 3,6 mil. lei2024: 3,0 mil. lei2025: 2,6 mil. lei202020212022202320242025
Rezultat net
1,0 mil. lei0-241 mii lei2020: 253 mii lei2021: 1,0 mil. lei2022: 723 mii lei2023: 124 mii lei2024: -161 mii lei2025: -241 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 89 din 858 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, municipiul București, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 16.312 din 132.982 în tot județul, și locul 11.862 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 12%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20252.619.603 lei-241.366 lei71.875.938 lei1.818.182 lei57.756 lei
20242.963.396 lei-160.794 lei2.696.769 lei2.397.647 lei299.122 lei
20233.624.930 lei123.858 lei163.019.075 lei2.559.159 lei459.916 lei
20225.471.098 lei722.919 lei153.199.534 lei2.476.375 lei723.159 lei
20216.011.498 lei1.013.162 lei153.031.537 lei2.018.175 lei1.013.362 lei
20203.474.120 lei252.582 lei133.761.907 lei3.509.125 lei252.782 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
2.619.603 lei
Venituri totale
2.639.072 lei
Cheltuieli totale
2.880.438 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
241.366 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
241.366 lei
Active imobilizate
1.403 lei
Active circulante
1.874.535 lei
Stocuri
1.199.580 lei
Creanțe
24.407 lei
Casa și conturi la bănci
650.548 lei
Datorii
1.818.182 lei
Capitaluri
57.756 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
7

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
2.963.396 lei
Venituri totale
3.004.650 lei
Cheltuieli totale
3.165.444 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
160.794 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
160.794 lei
Active imobilizate
8.965 lei
Active circulante
2.687.804 lei
Stocuri
1.472.043 lei
Creanțe
47.720 lei
Casa și conturi la bănci
1.168.041 lei
Datorii
2.397.647 lei
Capitaluri
299.122 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
3.624.930 lei
Venituri totale
3.639.987 lei
Cheltuieli totale
3.493.889 lei
Profit brut
146.098 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
123.858 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
43.304 lei
Active circulante
2.975.771 lei
Stocuri
1.625.665 lei
Creanțe
81.947 lei
Casa și conturi la bănci
1.268.159 lei
Datorii
2.559.159 lei
Capitaluri
459.916 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
16

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑