KHALILMED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Beleți, Comuna Beleți-Negrești, înmatriculată la 17 mai 2023.
Identitate
- Denumire legală
- KHALILMED S.R.L.
- CUI
- 47366165
- Nr. înmatriculare
- J3/1128/2023
- EUID
- ROONRC.J3/1128/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 mai 2023
Sediu social
- Adresă
- nr. 264, CONSTRUCTIE C1, CAMERA 2, Sat Beleți, Comuna Beleți-Negrești, Argeș
- Localitate
- Sat Beleți, Comuna Beleți-Negrești, Argeș
- Cod poștal
- 117111
Contact
- Telefon
- 0748 381 987
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 iunie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 16.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ABD EL NABY KHALIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 45 din 79 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8621, județul Argeș, peste 44% dintre firmele clasei. Locul 6.133 din 20.058 în tot județul, și locul 5.179 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 547.923 lei | 294.759 lei | 2 | 482.528 lei | 187.542 lei | 294.986 lei |
| 2024 | 490.146 lei | 266.082 lei | 2 | 333.007 lei | 63.280 lei | 269.727 lei |
| 2023 | 278.682 lei | 153.445 lei | 2 | 168.538 lei | 14.893 lei | 153.645 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 547.923 lei
- Venituri totale
- 547.925 lei
- Cheltuieli totale
- 236.728 lei
- Profit brut
- 311.197 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 294.759 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.000 lei
- Active circulante
- 407.528 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 398.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.235 lei
- Datorii
- 187.542 lei
- Capitaluri
- 294.986 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 490.146 lei
- Venituri totale
- 490.148 lei
- Cheltuieli totale
- 209.362 lei
- Profit brut
- 280.786 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 266.082 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 292.000 lei
- Active circulante
- 41.007 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 13.624 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.383 lei
- Datorii
- 63.280 lei
- Capitaluri
- 269.727 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 278.682 lei
- Venituri totale
- 278.684 lei
- Cheltuieli totale
- 122.452 lei
- Profit brut
- 156.232 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 153.445 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 168.538 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 45.598 lei
- Casa și conturi la bănci
- 122.940 lei
- Datorii
- 14.893 lei
- Capitaluri
- 153.645 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului