KENTUKI PRI 2020 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 12 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- KENTUKI PRI 2020 S.R.L.
- CUI
- 42252313
- Nr. înmatriculare
- J2020000406132
- EUID
- ROONRC.J2020000406132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- ABRUD, nr. 40, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900308
Contact
- Telefon
- 0724 218 295
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 4 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRE CLAUDIU-SEBASTIAN — administrator
- PETRE RALUCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 63 din 157 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, județul Constanța, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 13.394 din 25.866 în tot județul, și locul 6.512 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 225.120 lei | -17.176 lei | 2 | 70.802 lei | 18.521 lei | 52.281 lei |
| 2024 | 275.955 lei | -14.377 lei | 2 | 82.381 lei | 12.982 lei | 69.457 lei |
| 2023 | 291.935 lei | 83.698 lei | 4 | 103.479 lei | 19.645 lei | 83.834 lei |
| 2022 | 295.563 lei | 57.420 lei | 7 | 84.443 lei | 51.308 lei | 33.135 lei |
| 2021 | 277.175 lei | -48.850 lei | 8 | 34.617 lei | 58.203 lei | -23.586 lei |
| 2020 | 252.048 lei | 25.064 lei | 6 | 52.730 lei | 27.466 lei | 25.264 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.120 lei
- Venituri totale
- 225.120 lei
- Cheltuieli totale
- 242.296 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.176 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.176 lei
- Active imobilizate
- 33.154 lei
- Active circulante
- 37.648 lei
- Stocuri
- 6.417 lei
- Creanțe
- 4.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.006 lei
- Datorii
- 18.521 lei
- Capitaluri
- 52.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275.955 lei
- Venituri totale
- 275.991 lei
- Cheltuieli totale
- 290.368 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.377 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.377 lei
- Active imobilizate
- 46.309 lei
- Active circulante
- 36.072 lei
- Stocuri
- 7.057 lei
- Creanțe
- 3.945 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.070 lei
- Datorii
- 12.982 lei
- Capitaluri
- 69.457 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 291.935 lei
- Venituri totale
- 291.941 lei
- Cheltuieli totale
- 205.381 lei
- Profit brut
- 86.560 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.698 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.463 lei
- Active circulante
- 44.016 lei
- Stocuri
- 5.179 lei
- Creanțe
- 10.582 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.255 lei
- Datorii
- 19.645 lei
- Capitaluri
- 83.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului