KASTELIS GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, înmatriculată la 5 aprilie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- KASTELIS GROUP S.R.L.
- CUI
- 49895294
- Nr. înmatriculare
- J2024001447356
- EUID
- ROONRC.J2024001447356
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 aprilie 2024
Sediu social
- Adresă
- ROZELOR, nr. 29, ap. 3, CAMERA 1, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
- Localitate
- Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
- Cod poștal
- 307160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 5 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.04.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CODREANU LAURA-IULIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 396 din 489 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Timiș, peste 19% dintre firmele clasei. Locul 27.267 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.518 lei | 5.055 lei | — | 2.651.258 lei | 2.645.962 lei | 5.296 lei |
| 2024 | 33.344 lei | 16.641 lei | — | 2.635.515 lei | 2.618.674 lei | 16.841 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.518 lei
- Venituri totale
- 30.191 lei
- Cheltuieli totale
- 24.268 lei
- Profit brut
- 5.923 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.605.563 lei
- Active circulante
- 45.695 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.319 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.376 lei
- Datorii
- 2.645.962 lei
- Capitaluri
- 5.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.344 lei
- Venituri totale
- 33.344 lei
- Cheltuieli totale
- 13.616 lei
- Profit brut
- 19.728 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.641 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.582.079 lei
- Active circulante
- 53.436 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.420 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.016 lei
- Datorii
- 2.618.674 lei
- Capitaluri
- 16.841 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA