KANYE STAR PROD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 19 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- KANYE STAR PROD S.R.L.
- CUI
- 38615186
- Nr. înmatriculare
- J40/20684/2017
- EUID
- ROONRC.J40/20684/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- ANDREI MUREȘANU, nr. 20, et. MEZANIN, ap. 2, BIROUL NR. 5, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11844
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 20 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ABU-AMOUD ASHRAF — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 40.900 lei | 27.771 lei | — | 86.742 lei | 58.599 lei | 28.143 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 86.701 lei | 86.329 lei | 372 lei |
| 2019 | — | -43 lei | — | 86.701 lei | 86.329 lei | 372 lei |
| 2018 | 7.242 lei | 287 lei | 1 | 87.379 lei | 86.963 lei | 416 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.900 lei
- Venituri totale
- 40.900 lei
- Cheltuieli totale
- 11.902 lei
- Profit brut
- 28.998 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.771 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 86.742 lei
- Stocuri
- 46.635 lei
- Creanțe
- 39.978 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129 lei
- Datorii
- 58.599 lei
- Capitaluri
- 28.143 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.940 lei
- Active circulante
- 56.761 lei
- Stocuri
- 46.635 lei
- Creanțe
- 10.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88 lei
- Datorii
- 86.329 lei
- Capitaluri
- 372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 43 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43 lei
- Active imobilizate
- 29.940 lei
- Active circulante
- 56.761 lei
- Stocuri
- 46.635 lei
- Creanțe
- 10.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88 lei
- Datorii
- 86.329 lei
- Capitaluri
- 372 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.242 lei
- Venituri totale
- 7.242 lei
- Cheltuieli totale
- 6.738 lei
- Profit brut
- 504 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.940 lei
- Active circulante
- 57.439 lei
- Stocuri
- 46.636 lei
- Creanțe
- 10.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 765 lei
- Datorii
- 86.963 lei
- Capitaluri
- 416 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului