KANDORIAN TRENDS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Smeura, Comuna Moșoaia, înmatriculată la 13 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- KANDORIAN TRENDS S.R.L.
- CUI
- 49111613
- Nr. înmatriculare
- J3/2455/2023
- EUID
- ROONRC.J3/2455/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- ROZELOR, nr. 14T, Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș
- Localitate
- Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș
- Cod poștal
- 117512
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- TUDOR ANDREEA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Argeș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -8.268 lei | 1 | 182 lei | 11.060 lei | -10.878 lei |
| 2024 | 39.300 lei | -5.583 lei | 1 | 7.693 lei | 10.303 lei | -2.610 lei |
| 2023 | 16.000 lei | 13.643 lei | 1 | 16.060 lei | 2.217 lei | 13.843 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.268 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.268 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.268 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 182 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 182 lei
- Datorii
- 11.060 lei
- Capitaluri
- -10.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.300 lei
- Venituri totale
- 39.300 lei
- Cheltuieli totale
- 44.528 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.228 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.583 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.693 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.693 lei
- Datorii
- 10.303 lei
- Capitaluri
- -2.610 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.000 lei
- Venituri totale
- 16.000 lei
- Cheltuieli totale
- 2.200 lei
- Profit brut
- 13.800 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.643 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.060 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.060 lei
- Datorii
- 2.217 lei
- Capitaluri
- 13.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului