KAI1ZEN CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 23 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- KAI1ZEN CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 44172660
- Nr. înmatriculare
- J2021007461401
- EUID
- ROONRC.J2021007461401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 190, bl. A, et. 1, ap. 3, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 28 feb)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BARTHA ERIC — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 311.178 lei | 40.833 lei | — | 364.714 lei | 57.667 lei | 307.047 lei |
| 2023 | 398.725 lei | 130.172 lei | — | 275.121 lei | 8.907 lei | 266.214 lei |
| 2022 | 186.520 lei | 86.554 lei | — | 142.359 lei | 6.317 lei | 136.042 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 311.178 lei
- Venituri totale
- 318.133 lei
- Cheltuieli totale
- 265.831 lei
- Profit brut
- 52.302 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.833 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 126.366 lei
- Active circulante
- 238.348 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 232.868 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.480 lei
- Datorii
- 57.667 lei
- Capitaluri
- 307.047 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 398.725 lei
- Venituri totale
- 398.745 lei
- Cheltuieli totale
- 247.710 lei
- Profit brut
- 151.035 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.172 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.334 lei
- Active circulante
- 162.787 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 132.827 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.960 lei
- Datorii
- 8.907 lei
- Capitaluri
- 266.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.520 lei
- Venituri totale
- 186.520 lei
- Cheltuieli totale
- 95.458 lei
- Profit brut
- 91.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.554 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 79.377 lei
- Active circulante
- 62.982 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.408 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.574 lei
- Datorii
- 6.317 lei
- Capitaluri
- 136.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului