KADIANA LUX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 7 noiembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- KADIANA LUX S.R.L.
- CUI
- 38457167
- Nr. înmatriculare
- J2017001958029
- EUID
- ROONRC.J2017001958029
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 noiembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- Preot Dr. Ilarion Felea, nr. 67, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 17 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.11.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IŞTOC ANAMARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 13 din 53 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3109, județul Arad, peste 77% dintre firmele clasei. Locul 4.595 din 14.349 în tot județul, și locul 3.582 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 496.468 lei | 38.839 lei | 2 | 464.057 lei | 568.798 lei | -104.741 lei |
| 2024 | 459.311 lei | -15.910 lei | 3 | 447.543 lei | 591.123 lei | -143.580 lei |
| 2023 | 532.987 lei | 82.039 lei | 3 | 501.131 lei | 628.801 lei | -127.670 lei |
| 2022 | 637.225 lei | 19.406 lei | 4 | 513.162 lei | 722.871 lei | -209.709 lei |
| 2021 | 492.464 lei | -221.919 lei | 7 | 583.648 lei | 812.763 lei | -229.115 lei |
| 2020 | 397.414 lei | 26.297 lei | 9 | 719.724 lei | 726.920 lei | -7.196 lei |
| 2019 | 662.568 lei | -158.628 lei | 14 | 764.371 lei | 805.136 lei | -40.765 lei |
| 2018 | 742.862 lei | 61.972 lei | 18 | 814.060 lei | 696.197 lei | 117.863 lei |
| 2017 | 70.408 lei | 15.691 lei | 10 | 98.365 lei | 82.474 lei | 15.891 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 496.468 lei
- Venituri totale
- 501.519 lei
- Cheltuieli totale
- 452.523 lei
- Profit brut
- 48.996 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.839 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 339.811 lei
- Active circulante
- 124.246 lei
- Stocuri
- 56.622 lei
- Creanțe
- 67.473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 151 lei
- Datorii
- 568.798 lei
- Capitaluri
- -104.741 lei
- Capital subscris vărsat
- 40.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 459.311 lei
- Venituri totale
- 462.211 lei
- Cheltuieli totale
- 470.212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.001 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.910 lei
- Active imobilizate
- 377.365 lei
- Active circulante
- 70.178 lei
- Stocuri
- 45.574 lei
- Creanțe
- 13.052 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.552 lei
- Datorii
- 591.123 lei
- Capitaluri
- -143.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 40.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 532.987 lei
- Venituri totale
- 534.312 lei
- Cheltuieli totale
- 446.930 lei
- Profit brut
- 87.382 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.039 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 420.500 lei
- Active circulante
- 80.631 lei
- Stocuri
- 46.155 lei
- Creanțe
- 18.326 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.150 lei
- Datorii
- 628.801 lei
- Capitaluri
- -127.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 40.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) (CAEN Rev.3)
- 3100 · Fabricarea de mobilă (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului