JUPÂN CIREAȘĂ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Ianca, Oraș Ianca, înmatriculată la 23 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- JUPÂN CIREAȘĂ S.R.L.
- CUI
- 43087435
- Nr. înmatriculare
- J2020000606099
- EUID
- ROONRC.J2020000606099
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- SĂRĂȚENI, nr. 88, Loc. Ianca, Oraș Ianca, Brăila
- Localitate
- Loc. Ianca, Oraș Ianca, Brăila
- Cod poștal
- 815200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BANU GEORGE-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brăila; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.210 lei | 1.909 lei | — | 86.753 lei | 91.975 lei | -5.222 lei |
| 2023 | 10.596 lei | -7.265 lei | — | 84.949 lei | 92.080 lei | -7.131 lei |
| 2022 | 1.168 lei | 34 lei | — | 17.134 lei | 17.000 lei | 134 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.210 lei
- Venituri totale
- 23.210 lei
- Cheltuieli totale
- 20.937 lei
- Profit brut
- 2.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.909 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 86.753 lei
- Stocuri
- 85.907 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 846 lei
- Datorii
- 91.975 lei
- Capitaluri
- -5.222 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.596 lei
- Venituri totale
- 10.596 lei
- Cheltuieli totale
- 17.861 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.265 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.265 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 84.949 lei
- Stocuri
- 74.269 lei
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.680 lei
- Datorii
- 92.080 lei
- Capitaluri
- -7.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.168 lei
- Venituri totale
- 1.168 lei
- Cheltuieli totale
- 1.134 lei
- Profit brut
- 34 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.134 lei
- Stocuri
- 16.507 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 627 lei
- Datorii
- 17.000 lei
- Capitaluri
- 134 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3821 · Recuperarea materialelor reciclabile (CAEN Rev.3)
- 4687 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului