JORJIQUE COUTURE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 29 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- JORJIQUE COUTURE S.R.L.
- CUI
- 46732470
- Nr. înmatriculare
- J2022016808407
- EUID
- ROONRC.J2022016808407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 august 2022
Sediu social
- Adresă
- POPA NAN, nr. 97-97A, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- înregistrare depunere plângere și transmitere dosar integral la tribunal (cod 2119, din 8 iul)
- sub incidența art.237 indice 2 alin.(1) din Legea societăților nr. 31/1990 (cod 2146, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 22 ian)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SOREANU MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 322 din 524 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, municipiul București, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 70.080 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 232.525 lei | 72.247 lei | 1 | 79.541 lei | 15.094 lei | 64.447 lei |
| 2024 | — | -558 lei | 1 | 431 lei | 8.230 lei | -7.799 lei |
| 2023 | — | -7.309 lei | 0 | 59 lei | 7.300 lei | -7.241 lei |
| 2022 | — | -132 lei | 0 | 268 lei | 200 lei | 68 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.525 lei
- Venituri totale
- 232.756 lei
- Cheltuieli totale
- 158.182 lei
- Profit brut
- 74.574 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.247 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 79.541 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53.982 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.559 lei
- Datorii
- 15.094 lei
- Capitaluri
- 64.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 558 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 558 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 558 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 431 lei
- Stocuri
- 381 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 50 lei
- Datorii
- 8.230 lei
- Capitaluri
- -7.799 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.309 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.309 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.309 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 59 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 59 lei
- Datorii
- 7.300 lei
- Capitaluri
- -7.241 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 132 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 132 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 132 lei
- Active imobilizate
- 263 lei
- Active circulante
- 5 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5 lei
- Datorii
- 200 lei
- Capitaluri
- 68 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sub incidența art.237 indice 2 alin.(1) din Legea societăților nr. 31/1990 (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
- înregistrare depunere plângere și transmitere dosar integral la tribunal (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
- Stare la registrul comerțului: înregistrare depunere plângere și transmitere dosar integral la tribunal
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului