JOLIE DENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, înmatriculată la 31 octombrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- JOLIE DENT S.R.L.
- CUI
- 50801412
- Nr. înmatriculare
- J2024036920002
- EUID
- ROONRC.J2024036920002
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2024
Sediu social
- Adresă
- GHIOCELULUI, nr. 1, Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, Neamț
- Localitate
- Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, Neamț
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ANTOCI ADINA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 75 din 164 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Neamț, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 4.253 din 10.171 în tot județul, și locul 3.990 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 773%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 331.930 lei | 152.266 lei | 1 | 392.609 lei | 237.916 lei | 154.693 lei |
| 2024 | 38.023 lei | 32.227 lei | 1 | 37.322 lei | 4.895 lei | 32.427 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 331.930 lei
- Venituri totale
- 331.930 lei
- Cheltuieli totale
- 171.200 lei
- Profit brut
- 160.730 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 152.266 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153.221 lei
- Active circulante
- 239.388 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 126.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.663 lei
- Datorii
- 237.916 lei
- Capitaluri
- 154.693 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.023 lei
- Venituri totale
- 38.023 lei
- Cheltuieli totale
- 4.678 lei
- Profit brut
- 33.345 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.322 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.566 lei
- Datorii
- 4.895 lei
- Capitaluri
- 32.427 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului