JOLIE BY ALEXA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, înmatriculată la 28 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- JOLIE BY ALEXA S.R.L.
- CUI
- 46925072
- Nr. înmatriculare
- J23/6678/2022
- EUID
- ROONRC.J23/6678/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- EROILOR, nr. 95, Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov
- Localitate
- Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov
- Cod poștal
- 77130
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHEORGHE ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 231 din 544 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Ilfov, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 26.724 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 45%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134.897 lei | -38.885 lei | 1 | 16.923 lei | 80.187 lei | -63.264 lei |
| 2024 | 92.900 lei | -20.513 lei | 1 | 17.600 lei | 41.979 lei | -24.379 lei |
| 2023 | 83.195 lei | 5.902 lei | 1 | 40.187 lei | 44.053 lei | -3.866 lei |
| 2022 | 3.510 lei | -9.968 lei | 0 | 33.784 lei | 43.552 lei | -9.768 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.897 lei
- Venituri totale
- 134.897 lei
- Cheltuieli totale
- 172.433 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.536 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.885 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.923 lei
- Stocuri
- 13.633 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.290 lei
- Datorii
- 80.187 lei
- Capitaluri
- -63.264 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.900 lei
- Venituri totale
- 93.110 lei
- Cheltuieli totale
- 112.727 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.617 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.513 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.600 lei
- Stocuri
- 13.633 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.967 lei
- Datorii
- 41.979 lei
- Capitaluri
- -24.379 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.195 lei
- Venituri totale
- 83.195 lei
- Cheltuieli totale
- 76.478 lei
- Profit brut
- 6.717 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.902 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.187 lei
- Stocuri
- 36.463 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.724 lei
- Datorii
- 44.053 lei
- Capitaluri
- -3.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului