JMG INSTAL GAZ CONFORT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Curtea de Argeș, înmatriculată la 7 martie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- JMG INSTAL GAZ CONFORT SRL
- CUI
- 23457142
- Nr. înmatriculare
- J2008000564032
- EUID
- ROONRC.J2008000564032
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 martie 2008
Sediu social
- Adresă
- VASILE LUPU, nr. 14A, Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
- Localitate
- Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
Contact
- Telefon
- 0348 101 978
- Fax
- 0348 101 978
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 februarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.03.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- JUBLEANU MARIAN-GABRIEL — administrator
- JUBLEANU MARILENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 19 din 211 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Argeș, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 2.134 din 20.058 în tot județul, și locul 1.276 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 30%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.753.871 lei | 196.010 lei | 12 | 1.423.593 lei | 532.699 lei | 890.894 lei |
| 2024 | 2.121.994 lei | 21.322 lei | 13 | 1.245.329 lei | 551.675 lei | 694.884 lei |
| 2023 | 2.238.846 lei | 37.392 lei | 14 | 1.141.223 lei | 467.817 lei | 673.561 lei |
| 2022 | 2.430.876 lei | 202.155 lei | 14 | 1.181.979 lei | 545.965 lei | 636.169 lei |
| 2021 | 2.075.920 lei | 34.916 lei | 16 | 824.378 lei | 389.144 lei | 434.014 lei |
| 2020 | 1.462.977 lei | 3.914 lei | 16 | 901.996 lei | 500.685 lei | 399.098 lei |
| 2019 | 1.955.609 lei | 3.214 lei | 16 | 833.645 lei | 434.086 lei | 395.184 lei |
| 2018 | 1.612.263 lei | 14.228 lei | 14 | 857.551 lei | 459.706 lei | 391.970 lei |
| 2017 | 1.859.876 lei | 11.038 lei | 14 | 939.363 lei | 554.121 lei | 377.742 lei |
| 2016 | 993.058 lei | 15.077 lei | 12 | 819.497 lei | 452.793 lei | 366.704 lei |
| 2015 | 1.154.252 lei | 13.504 lei | 12 | 717.726 lei | 366.267 lei | 351.627 lei |
| 2014 | 846.869 lei | 1.536 lei | 12 | 637.918 lei | 299.795 lei | 338.123 lei |
| 2013 | 880.818 lei | 3.705 lei | 13 | 497.008 lei | 440.421 lei | 56.587 lei |
| 2012 | 1.072.209 lei | 939 lei | 12 | 517.884 lei | 465.002 lei | 52.882 lei |
| 2011 | 805.057 lei | 4.400 lei | 8 | 412.661 lei | 360.719 lei | 51.942 lei |
| 2010 | 656.959 lei | 320 lei | 8 | 260.664 lei | 213.122 lei | 47.542 lei |
| 2009 | 493.166 lei | 686 lei | 8 | 204.823 lei | 157.600 lei | 47.223 lei |
| 2008 | 220.561 lei | 1.537 lei | 6 | 106.725 lei | 100.188 lei | 6.537 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.753.871 lei
- Venituri totale
- 2.754.868 lei
- Cheltuieli totale
- 2.533.835 lei
- Profit brut
- 221.033 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 196.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 262.066 lei
- Active circulante
- 1.161.527 lei
- Stocuri
- 641.854 lei
- Creanțe
- 243.546 lei
- Casa și conturi la bănci
- 276.127 lei
- Datorii
- 532.699 lei
- Capitaluri
- 890.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 325.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.121.994 lei
- Venituri totale
- 2.122.244 lei
- Cheltuieli totale
- 2.096.730 lei
- Profit brut
- 25.514 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.322 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 215.575 lei
- Active circulante
- 1.029.754 lei
- Stocuri
- 633.446 lei
- Creanțe
- 195.943 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200.365 lei
- Datorii
- 551.675 lei
- Capitaluri
- 694.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 325.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.238.846 lei
- Venituri totale
- 2.238.862 lei
- Cheltuieli totale
- 2.183.148 lei
- Profit brut
- 55.714 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.392 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 171.416 lei
- Active circulante
- 969.807 lei
- Stocuri
- 614.027 lei
- Creanțe
- 100.795 lei
- Casa și conturi la bănci
- 254.985 lei
- Datorii
- 467.817 lei
- Capitaluri
- 673.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 325.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 228 de cumpărături directe, de la 42 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 1,5 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES)10 atribuiri · cel mult 361 mii lei
- COMUNA BAICULESTI (PRIMARIA COMUNEI BAICULESTI)13 atribuiri · cel mult 231 mii lei
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Arges2 atribuiri · cel mult 100 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI14 atribuiri · cel mult 78 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA MUSATESTI8 atribuiri · cel mult 77 mii lei
- Colegiul National "Vlaicu Voda"14 atribuiri · cel mult 74 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă2 loturi
Reparare si intretinere centrala termica
4.297,52 lei · Colegiul National "Vlaicu Voda" · CPV 45259300-0 Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Inlocuire centrale termice si automatizarea acestora
96.173 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Arges · CPV 50720000-8 Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Servicii RSVTI centrale termice
400 lei · COMUNA CEPARI · CPV 71356100-9 Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Cumpărare directă
Serviciu remediere pierderi de apă pe instalaţia termică
300 lei · Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale-Unitatea Teritoriala 360 · CPV 45259300-0 Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Intervenții rețea alimentare cu apă
13.243,60 lei · COMUNA ALBESTII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI ALBESTII DE ARGES) · CPV 45232150-8 Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Argeș →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 7 februarie 2021 și 28 mai 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2651 · Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.