JIAJIA TRADEIMPEX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 13 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- JIAJIA TRADEIMPEX S.R.L.
- CUI
- 39749810
- Nr. înmatriculare
- J2018011679403
- EUID
- ROONRC.J2018011679403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 august 2018
Sediu social
- Adresă
- SILIȘTEA, nr. 6, bl. 4, sc. 1, et. 4, ap. 45, CAMERA 3, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.08.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- YE JIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.837.741 lei | -642.438 lei | 15 | 31.448.694 lei | 19.442.849 lei | 12.028.834 lei |
| 2023 | 10.388.201 lei | 2.034.951 lei | 19 | 31.210.692 lei | 18.556.261 lei | 12.671.271 lei |
| 2022 | 12.939.825 lei | 1.272.197 lei | 19 | 25.896.013 lei | 15.297.979 lei | 10.636.320 lei |
| 2021 | 14.527.537 lei | 336.288 lei | 16 | 21.461.393 lei | 11.567.768 lei | 9.900.966 lei |
| 2020 | 8.574.892 lei | 1.157.271 lei | 10 | 18.149.592 lei | 15.623.914 lei | 2.525.678 lei |
| 2019 | 5.459.600 lei | 1.354.854 lei | 5 | 6.677.542 lei | 5.310.879 lei | 1.368.407 lei |
| 2018 | — | -31.647 lei | 1 | 1.619.433 lei | 1.605.880 lei | 13.553 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.837.741 lei
- Venituri totale
- 10.858.036 lei
- Cheltuieli totale
- 11.500.474 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 642.438 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 642.438 lei
- Active imobilizate
- 807.313 lei
- Active circulante
- 30.641.381 lei
- Stocuri
- 17.037.008 lei
- Creanțe
- 13.254.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 349.966 lei
- Datorii
- 19.442.849 lei
- Capitaluri
- 12.028.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 7.084.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.388.201 lei
- Venituri totale
- 10.395.140 lei
- Cheltuieli totale
- 7.951.038 lei
- Profit brut
- 2.444.102 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.034.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 421.352 lei
- Active circulante
- 30.789.340 lei
- Stocuri
- 17.530.943 lei
- Creanțe
- 12.635.324 lei
- Casa și conturi la bănci
- 623.073 lei
- Datorii
- 18.556.261 lei
- Capitaluri
- 12.671.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 7.084.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 19
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.939.825 lei
- Venituri totale
- 12.967.800 lei
- Cheltuieli totale
- 11.406.514 lei
- Profit brut
- 1.561.286 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.272.197 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 728.891 lei
- Active circulante
- 25.167.122 lei
- Stocuri
- 14.367.839 lei
- Creanțe
- 10.259.934 lei
- Casa și conturi la bănci
- 539.349 lei
- Datorii
- 15.297.979 lei
- Capitaluri
- 10.636.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 7.084.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 19
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului