JHONY SPEED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bulai, Comuna Moara, înmatriculată la 3 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- JHONY SPEED S.R.L.
- CUI
- 43404002
- Nr. înmatriculare
- J33/1636/2020
- EUID
- ROONRC.J33/1636/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- NUFĂRULUI, nr. 300, Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava
- Localitate
- Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava
- Cod poștal
- 727371
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 10 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CÎRLAN IONUŢ-LIVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Suceava.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 1.407 lei | 14.999 lei | -13.592 lei |
| 2024 | 807 lei | 258 lei | — | 1.883 lei | 14.999 lei | -13.116 lei |
| 2023 | 6.820 lei | -15.356 lei | 1 | 2.282 lei | 15.448 lei | -13.166 lei |
| 2022 | 1.000 lei | 1.080 lei | 1 | 2.626 lei | 436 lei | 2.190 lei |
| 2021 | 6.100 lei | 792 lei | 1 | 3.884 lei | 2.774 lei | 1.110 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.407 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.407 lei
- Datorii
- 14.999 lei
- Capitaluri
- -13.592 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 807 lei
- Venituri totale
- 807 lei
- Cheltuieli totale
- 500 lei
- Profit brut
- 307 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 258 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.883 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.883 lei
- Datorii
- 14.999 lei
- Capitaluri
- -13.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.820 lei
- Venituri totale
- 6.820 lei
- Cheltuieli totale
- 22.108 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.288 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.356 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.282 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.975 lei
- Datorii
- 15.448 lei
- Capitaluri
- -13.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.000 lei
- Venituri totale
- 2.500 lei
- Cheltuieli totale
- 1.382 lei
- Profit brut
- 1.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.080 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.626 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 38 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.588 lei
- Datorii
- 436 lei
- Capitaluri
- 2.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.100 lei
- Venituri totale
- 7.175 lei
- Cheltuieli totale
- 6.174 lei
- Profit brut
- 1.001 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 792 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.884 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 38 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.846 lei
- Datorii
- 2.774 lei
- Capitaluri
- 1.110 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului