JET ADVENTURE CORABIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Corabia, Oraș Corabia, înmatriculată la 20 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- JET ADVENTURE CORABIA S.R.L.
- CUI
- 48514073
- Nr. înmatriculare
- J2023000633283
- EUID
- ROONRC.J2023000633283
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- CUZA VODĂ, nr. 84, Loc. Corabia, Oraș Corabia, Olt
- Localitate
- Loc. Corabia, Oraș Corabia, Olt
- Cod poștal
- 235300
Contact
- Telefon
- 0729 112 777
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- STOENICĂ FĂNEL-REMI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 106 din 169 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Olt, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 5.926 din 8.181 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.370 lei | -29.330 lei | — | 178.873 lei | 112.012 lei | 66.861 lei |
| 2024 | 113.983 lei | -22.852 lei | 1 | 205.820 lei | 109.629 lei | 96.191 lei |
| 2023 | 195.114 lei | 118.843 lei | 1 | 248.695 lei | 129.652 lei | 119.043 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.370 lei
- Venituri totale
- 88.834 lei
- Cheltuieli totale
- 118.164 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.330 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.330 lei
- Active imobilizate
- 117.743 lei
- Active circulante
- 61.130 lei
- Stocuri
- 44.402 lei
- Creanțe
- 1.075 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.653 lei
- Datorii
- 112.012 lei
- Capitaluri
- 66.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.983 lei
- Venituri totale
- 168.836 lei
- Cheltuieli totale
- 188.268 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.432 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.852 lei
- Active imobilizate
- 169.751 lei
- Active circulante
- 36.069 lei
- Stocuri
- 20.964 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.105 lei
- Datorii
- 109.629 lei
- Capitaluri
- 96.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.114 lei
- Venituri totale
- 312.452 lei
- Cheltuieli totale
- 192.746 lei
- Profit brut
- 119.706 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 118.843 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 217.898 lei
- Active circulante
- 30.797 lei
- Stocuri
- 12.629 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.168 lei
- Datorii
- 129.652 lei
- Capitaluri
- 119.043 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7734 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport pe apă (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului