JEANPIERRE EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Zalău, înmatriculată la 31 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- JEANPIERRE EVENTS S.R.L.
- CUI
- 37686936
- Nr. înmatriculare
- J31/428/2017
- EUID
- ROONRC.J31/428/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- DOCTOR VICTOR DELEU, nr. 19, bl. G10, sc. A, et. 2, ap. 11, Municipiul Zalău, Sălaj
- Localitate
- Municipiul Zalău, Sălaj
- Cod poștal
- 450137
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 7 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOLDOVAN RADU-CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sălaj; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2021 | 17.122 lei | -1.866 lei | — | 14.752 lei | 66.033 lei | -51.281 lei |
| 2020 | 27.000 lei | 9.415 lei | — | 15.143 lei | 64.558 lei | -49.415 lei |
| 2019 | 128.000 lei | 22.695 lei | — | 11.874 lei | 70.704 lei | -58.830 lei |
| 2018 | 7.500 lei | -59.582 lei | — | 9.284 lei | 90.809 lei | -81.525 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.122 lei
- Venituri totale
- 17.122 lei
- Cheltuieli totale
- 18.474 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.352 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.866 lei
- Active imobilizate
- 1.429 lei
- Active circulante
- 13.323 lei
- Stocuri
- 6.696 lei
- Creanțe
- 5.280 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.347 lei
- Datorii
- 66.033 lei
- Capitaluri
- -51.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.000 lei
- Venituri totale
- 36.783 lei
- Cheltuieli totale
- 26.555 lei
- Profit brut
- 10.228 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.415 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.818 lei
- Active circulante
- 9.325 lei
- Stocuri
- 2.696 lei
- Creanțe
- 4.979 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.650 lei
- Datorii
- 64.558 lei
- Capitaluri
- -49.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.000 lei
- Venituri totale
- 128.000 lei
- Cheltuieli totale
- 101.465 lei
- Profit brut
- 26.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.695 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.043 lei
- Active circulante
- 4.831 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.601 lei
- Datorii
- 70.704 lei
- Capitaluri
- -58.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.500 lei
- Venituri totale
- 7.615 lei
- Cheltuieli totale
- 66.969 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.354 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.582 lei
- Active imobilizate
- 3.164 lei
- Active circulante
- 6.120 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.318 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.802 lei
- Datorii
- 90.809 lei
- Capitaluri
- -81.525 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului