JAKAB AUTOMOBILE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Botoșani, înmatriculată la 22 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- JAKAB AUTOMOBILE S.R.L.
- CUI
- 40034991
- Nr. înmatriculare
- J7/639/2018
- EUID
- ROONRC.J7/639/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- CĂLUGĂRENI, nr. 7, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Localitate
- Municipiul Botoșani, Botoșani
- Cod poștal
- 710256
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- JAKAB CORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Botoșani.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -8.492 lei | — | 1.301.621 lei | 1.433.046 lei | -190.248 lei |
| 2024 | — | -29.270 lei | — | 1.305.149 lei | 1.428.081 lei | -181.756 lei |
| 2023 | 280.000 lei | -7.249 lei | — | 1.339.782 lei | 1.433.445 lei | -152.487 lei |
| 2022 | 592.728 lei | -154.735 lei | 1 | 1.410.747 lei | 1.497.161 lei | -145.238 lei |
| 2021 | 1.266.084 lei | 7.624 lei | 2 | 1.286.424 lei | 1.218.103 lei | 9.497 lei |
| 2020 | 1.763.105 lei | 63.065 lei | 2 | 862.930 lei | 852.653 lei | 1.873 lei |
| 2019 | 322.000 lei | -92.507 lei | — | 599.612 lei | 705.804 lei | -106.192 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.492 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.492 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.492 lei
- Active imobilizate
- 5.848 lei
- Active circulante
- 1.295.773 lei
- Stocuri
- 65.500 lei
- Creanțe
- 1.230.273 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 1.433.046 lei
- Capitaluri
- -190.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 29.270 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.270 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.270 lei
- Active imobilizate
- 6.040 lei
- Active circulante
- 1.299.109 lei
- Stocuri
- 65.500 lei
- Creanțe
- 1.233.409 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 1.428.081 lei
- Capitaluri
- -181.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.000 lei
- Venituri totale
- 288.403 lei
- Cheltuieli totale
- 295.652 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.249 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.249 lei
- Active imobilizate
- 7.191 lei
- Active circulante
- 1.332.591 lei
- Stocuri
- 65.500 lei
- Creanțe
- 1.266.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 877 lei
- Datorii
- 1.433.445 lei
- Capitaluri
- -152.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 592.728 lei
- Venituri totale
- 633.548 lei
- Cheltuieli totale
- 788.283 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 154.735 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 154.735 lei
- Active imobilizate
- 8.342 lei
- Active circulante
- 1.402.405 lei
- Stocuri
- 339.883 lei
- Creanțe
- 887.073 lei
- Casa și conturi la bănci
- 175.449 lei
- Datorii
- 1.497.161 lei
- Capitaluri
- -145.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.266.084 lei
- Venituri totale
- 1.268.619 lei
- Cheltuieli totale
- 1.254.229 lei
- Profit brut
- 14.390 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.624 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 110.352 lei
- Active circulante
- 1.176.072 lei
- Stocuri
- 204.136 lei
- Creanțe
- 863.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.230 lei
- Datorii
- 1.218.103 lei
- Capitaluri
- 9.497 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.763.105 lei
- Venituri totale
- 1.890.735 lei
- Cheltuieli totale
- 1.808.506 lei
- Profit brut
- 82.229 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.065 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153.076 lei
- Active circulante
- 709.854 lei
- Stocuri
- 151.814 lei
- Creanțe
- 424.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.556 lei
- Datorii
- 852.653 lei
- Capitaluri
- 1.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 322.000 lei
- Venituri totale
- 322.098 lei
- Cheltuieli totale
- 404.942 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 82.844 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 92.507 lei
- Active imobilizate
- 168.496 lei
- Active circulante
- 431.116 lei
- Stocuri
- 108.530 lei
- Creanțe
- 322.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 586 lei
- Datorii
- 705.804 lei
- Capitaluri
- -106.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului