JADO GISELE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Focșani, înmatriculată la 18 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- JADO GISELE S.R.L.
- CUI
- 45820639
- Nr. înmatriculare
- J39/294/2022
- EUID
- ROONRC.J39/294/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- PLEVNEI, nr. 2, bl. I+D, sc. 1, et. 3, ap. 16, Municipiul Focșani, Vrancea
- Localitate
- Municipiul Focșani, Vrancea
- Cod poștal
- 620119
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FILIMON DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vrancea; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 707.370 lei | -36.915 lei | 3 | 506.807 lei | 406.715 lei | 100.092 lei |
| 2023 | 806.148 lei | 90.803 lei | 4 | 311.135 lei | 174.127 lei | 137.008 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 707.370 lei
- Venituri totale
- 711.508 lei
- Cheltuieli totale
- 731.944 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.436 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.915 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 506.807 lei
- Stocuri
- 400.792 lei
- Creanțe
- 5.010 lei
- Casa și conturi la bănci
- 101.005 lei
- Datorii
- 406.715 lei
- Capitaluri
- 100.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 806.148 lei
- Venituri totale
- 806.148 lei
- Cheltuieli totale
- 707.283 lei
- Profit brut
- 98.865 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.803 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 311.135 lei
- Stocuri
- 270.918 lei
- Creanțe
- 15.755 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.462 lei
- Datorii
- 174.127 lei
- Capitaluri
- 137.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului