J&K AGENCY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 6 ianuarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- J&K AGENCY S.R.L.
- CUI
- 47412415
- Nr. înmatriculare
- J2023000193408
- EUID
- ROONRC.J2023000193408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 ianuarie 2023
Sediu social
- Adresă
- DEMETRU I. DOBRESCU, nr. 15, sc. A2A, et. 1, ap. 20, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.01.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DE ALVARE JUAN JOSE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 229 din 841 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7490, municipiul București, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 50.089 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 104%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 393.248 lei | 85.734 lei | 1 | 150.403 lei | 64.429 lei | 85.974 lei |
| 2024 | 192.929 lei | 36.872 lei | 1 | 66.270 lei | 9.446 lei | 56.824 lei |
| 2023 | 154.160 lei | 20.469 lei | 1 | 27.881 lei | 7.212 lei | 20.669 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 393.248 lei
- Venituri totale
- 393.263 lei
- Cheltuieli totale
- 301.157 lei
- Profit brut
- 92.106 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.734 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156 lei
- Active circulante
- 150.247 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 109.656 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.591 lei
- Datorii
- 64.429 lei
- Capitaluri
- 85.974 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.929 lei
- Venituri totale
- 196.656 lei
- Cheltuieli totale
- 158.144 lei
- Profit brut
- 38.512 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.872 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.378 lei
- Active circulante
- 54.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.579 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.313 lei
- Datorii
- 9.446 lei
- Capitaluri
- 56.824 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.160 lei
- Venituri totale
- 154.180 lei
- Cheltuieli totale
- 132.917 lei
- Profit brut
- 21.263 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.469 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.456 lei
- Active circulante
- 19.425 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.700 lei
- Datorii
- 7.212 lei
- Capitaluri
- 20.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5232 · Activități de intermediere pentru transportul de pasageri (CAEN Rev.3)
- 5330 · Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5540 · Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 59 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului