IZOLATINATURA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Deleni, Comuna Zam, înmatriculată la 26 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- IZOLATINATURA S.R.L.
- CUI
- 49007192
- Nr. înmatriculare
- J20/1349/2023
- EUID
- ROONRC.J20/1349/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- DELENI, nr. 17A, Sat Deleni, Comuna Zam, Hunedoara
- Localitate
- Sat Deleni, Comuna Zam, Hunedoara
- Cod poștal
- 337556
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SEFFER-PATKA BALÁZS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 19 din 133 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Hunedoara, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 2.750 din 10.413 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 38%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 472.267 lei | 47.715 lei | — | 137.602 lei | 57.216 lei | 80.386 lei |
| 2024 | 756.335 lei | 135.462 lei | — | 164.980 lei | 30.308 lei | 134.672 lei |
| 2023 | 43.439 lei | -990 lei | — | 19.407 lei | 20.197 lei | -790 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 472.267 lei
- Venituri totale
- 477.663 lei
- Cheltuieli totale
- 410.229 lei
- Profit brut
- 67.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.715 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.013 lei
- Active circulante
- 113.589 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 73.052 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.537 lei
- Datorii
- 57.216 lei
- Capitaluri
- 80.386 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 756.335 lei
- Venituri totale
- 767.362 lei
- Cheltuieli totale
- 603.904 lei
- Profit brut
- 163.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 135.462 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 164.980 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.701 lei
- Datorii
- 30.308 lei
- Capitaluri
- 134.672 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.439 lei
- Venituri totale
- 44.456 lei
- Cheltuieli totale
- 45.446 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 990 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 990 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.407 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.266 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.141 lei
- Datorii
- 20.197 lei
- Capitaluri
- -790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.2)
- 1084 · Fabricarea condimentelor și ingredientelor (CAEN Rev.2)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului