IZOFIBER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brăila, înmatriculată la 24 ianuarie 2012.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- IZOFIBER SRL
- CUI
- 29584269
- Nr. înmatriculare
- J09/30/2012
- EUID
- ROONRC.J09/30/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 ianuarie 2012
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, bl. D2, et. P, ap. 52, Municipiul Brăila, Brăila
- Localitate
- Municipiul Brăila, Brăila
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- LUPASCU ANTONIUS CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 0 lei | 0 lei | — | 785.643 lei | 804.158 lei | -18.515 lei |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | — | 785.643 lei | 804.158 lei | -18.515 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — | 785.643 lei | 804.158 lei | -18.515 lei |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | — | 785.643 lei | 804.158 lei | -18.515 lei |
| 2015 | 0 lei | 0 lei | — | 785.643 lei | 804.158 lei | -18.515 lei |
| 2014 | 1.210 lei | -23.401 lei | — | 785.643 lei | 804.158 lei | -18.515 lei |
| 2013 | 1.210 lei | -23.401 lei | — | 785.643 lei | 804.158 lei | -18.515 lei |
| 2012 | 1.451.823 lei | 4.486 lei | 0 | 3.243.967 lei | 3.239.281 lei | 4.686 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 785.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 784.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.158 lei
- Datorii
- 804.158 lei
- Capitaluri
- -18.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 785.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 784.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.158 lei
- Datorii
- 804.158 lei
- Capitaluri
- -18.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 785.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 784.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.158 lei
- Datorii
- 804.158 lei
- Capitaluri
- -18.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 785.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 784.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.158 lei
- Datorii
- 804.158 lei
- Capitaluri
- -18.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 785.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 784.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.158 lei
- Datorii
- 804.158 lei
- Capitaluri
- -18.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.210 lei
- Venituri totale
- 1.210 lei
- Cheltuieli totale
- 24.611 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.401 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.401 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 785.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 784.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.158 lei
- Datorii
- 804.158 lei
- Capitaluri
- -18.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.210 lei
- Venituri totale
- 1.210 lei
- Cheltuieli totale
- 24.611 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.401 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.401 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 785.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 784.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.158 lei
- Datorii
- 804.158 lei
- Capitaluri
- -18.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.451.823 lei
- Venituri totale
- 1.451.823 lei
- Cheltuieli totale
- 1.446.482 lei
- Profit brut
- 5.341 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.486 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.243.967 lei
- Stocuri
- 1.443.549 lei
- Creanțe
- 1.799.315 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.103 lei
- Datorii
- 3.239.281 lei
- Capitaluri
- 4.686 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 2221 · Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic (CAEN Rev.2)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2229 · Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului