IZI CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 7 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- IZI CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 42230480
- Nr. înmatriculare
- J23/563/2020
- EUID
- ROONRC.J23/563/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- MĂRĂCINENI, nr. 68B, parter, camera nr. 1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHENE CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 194 din 480 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, județul Ilfov, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 5.673 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.079.682 lei | 499.127 lei | 1 | 1.374.030 lei | 181.999 lei | 1.192.031 lei |
| 2024 | 1.613.312 lei | 274.510 lei | 1 | 1.765.817 lei | 304.580 lei | 1.461.237 lei |
| 2023 | 412.802 lei | -62.054 lei | 1 | 1.253.029 lei | 11.953 lei | 1.241.076 lei |
| 2022 | 9.283.230 lei | 385.198 lei | 1 | 2.073.192 lei | 770.062 lei | 1.303.130 lei |
| 2021 | 3.271.613 lei | 441.818 lei | 1 | 1.188.822 lei | 114.524 lei | 1.074.298 lei |
| 2020 | 4.290.612 lei | 623.830 lei | 1 | 1.007.059 lei | 374.579 lei | 632.480 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.079.682 lei
- Venituri totale
- 2.092.522 lei
- Cheltuieli totale
- 1.500.016 lei
- Profit brut
- 592.506 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 499.127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.374.030 lei
- Stocuri
- 122.650 lei
- Creanțe
- 71.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.179.915 lei
- Datorii
- 181.999 lei
- Capitaluri
- 1.192.031 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.613.312 lei
- Venituri totale
- 1.654.176 lei
- Cheltuieli totale
- 1.328.406 lei
- Profit brut
- 325.770 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 274.510 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.765.817 lei
- Stocuri
- 59.178 lei
- Creanțe
- 564.818 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.141.821 lei
- Datorii
- 304.580 lei
- Capitaluri
- 1.461.237 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 412.802 lei
- Venituri totale
- 412.816 lei
- Cheltuieli totale
- 474.870 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 62.054 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.054 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.253.029 lei
- Stocuri
- 3.985 lei
- Creanțe
- 41.476 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.207.568 lei
- Datorii
- 11.953 lei
- Capitaluri
- 1.241.076 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.283.230 lei
- Venituri totale
- 9.296.537 lei
- Cheltuieli totale
- 8.851.654 lei
- Profit brut
- 444.883 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 385.198 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.797 lei
- Active circulante
- 2.063.395 lei
- Stocuri
- 1.401.481 lei
- Creanțe
- 614.746 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.168 lei
- Datorii
- 770.062 lei
- Capitaluri
- 1.303.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.271.613 lei
- Venituri totale
- 3.288.833 lei
- Cheltuieli totale
- 2.815.458 lei
- Profit brut
- 473.375 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 441.818 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.485 lei
- Active circulante
- 1.168.337 lei
- Stocuri
- 69.309 lei
- Creanțe
- 706.329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 392.699 lei
- Datorii
- 114.524 lei
- Capitaluri
- 1.074.298 lei
- Capital subscris vărsat
- 8.650 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.290.612 lei
- Venituri totale
- 4.315.809 lei
- Cheltuieli totale
- 3.652.099 lei
- Profit brut
- 663.710 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 623.830 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 31.173 lei
- Active circulante
- 975.886 lei
- Stocuri
- 7.852 lei
- Creanțe
- 595.118 lei
- Casa și conturi la bănci
- 372.916 lei
- Datorii
- 374.579 lei
- Capitaluri
- 632.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 8.650 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 101 cumpărături directe, de la 30 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 5,9 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Liceul Tehnologic Voinesti8 atribuiri · cel mult 663 mii lei
- Scoala Gimnaziala George Calinescu19 atribuiri · cel mult 614 mii lei
- COMUNA BRANESTI7 atribuiri · cel mult 421 mii lei
- LICEUL TEHNOLOGIC BANEASA6 atribuiri · cel mult 344 mii lei
- Scoala Gimnaziala Nr. 1263 atribuiri · cel mult 331 mii lei
- COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "REGINA MARIA"3 atribuiri · cel mult 267 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă2 loturi
Pachet carti biblioteca
20.000 lei · SCOALA GIMNAZIALA DOBARLAU · CPV 22111000-1 Carti scolare (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
39160000-1 Mobilier scolar (Rev.2)
75.300 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR 108 · CPV 39160000-1 Mobilier scolar (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Papetarie
114.515 lei · Scoala Gimnaziala Nr. 126 · CPV 30192700-8 Papetarie (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Set cartuse toner
54.000 lei · LICEUL TEHNOLOGIC NUCET · CPV 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă2 loturi
Lucrare amenajare porti acces cu instalatie automata de control in institutie.
45.500 lei · Scoala Gimnaziala George Calinescu · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) · fonduri europene
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 12 februarie 2021 și 24 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4672 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4741 · Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului