IVATRIS SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, înmatriculată la 14 octombrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- IVATRIS SHOP S.R.L.
- CUI
- 50698970
- Nr. înmatriculare
- J2024031106003
- EUID
- ROONRC.J2024031106003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 octombrie 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 86, Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava
- Localitate
- Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 3 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ȚUGUI IRINA-ADRIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 355 din 1.006 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Suceava, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 5.984 din 16.743 în tot județul, și locul 4.766 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 677%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 479.591 lei | 5.466 lei | 2 | 177.095 lei | 168.457 lei | 8.638 lei |
| 2024 | 61.754 lei | 2.972 lei | 2 | 108.742 lei | 105.570 lei | 3.172 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 479.591 lei
- Venituri totale
- 487.913 lei
- Cheltuieli totale
- 473.453 lei
- Profit brut
- 14.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.466 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 40.000 lei
- Active circulante
- 137.095 lei
- Stocuri
- 106.756 lei
- Creanțe
- 19.205 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.134 lei
- Datorii
- 168.457 lei
- Capitaluri
- 8.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.754 lei
- Venituri totale
- 66.714 lei
- Cheltuieli totale
- 63.088 lei
- Profit brut
- 3.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 108.742 lei
- Stocuri
- 101.686 lei
- Creanțe
- 2.413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.643 lei
- Datorii
- 105.570 lei
- Capitaluri
- 3.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului