IVAN STYLE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Păstrăveni, Comuna Păstrăveni, înmatriculată la 4 iulie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- IVAN STYLE S.R.L.
- CUI
- 50320567
- Nr. înmatriculare
- J2024000665278
- EUID
- ROONRC.J2024000665278
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 iulie 2024
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 116, Sat Păstrăveni, Comuna Păstrăveni, Neamț
- Localitate
- Sat Păstrăveni, Comuna Păstrăveni, Neamț
- Cod poștal
- 617300
Contact
- Telefon
- 0791 531 521
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.07.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IVAN ALEXANDRA-ELENA — administrator
- IVAN MIHAIL-VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 60 din 102 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Neamț, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 8.280 din 10.171 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 341%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.576 lei | 17.407 lei | — | 19.705 lei | 47 lei | 19.658 lei |
| 2024 | 11.012 lei | 2.051 lei | — | 5.743 lei | 3.492 lei | 2.251 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.576 lei
- Venituri totale
- 48.576 lei
- Cheltuieli totale
- 28.429 lei
- Profit brut
- 20.147 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.407 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.705 lei
- Stocuri
- 10.696 lei
- Creanțe
- 35 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.974 lei
- Datorii
- 47 lei
- Capitaluri
- 19.658 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.012 lei
- Venituri totale
- 11.012 lei
- Cheltuieli totale
- 8.580 lei
- Profit brut
- 2.432 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.051 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.743 lei
- Stocuri
- 4.213 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.530 lei
- Datorii
- 3.492 lei
- Capitaluri
- 2.251 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului