IV STORIES CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 15 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- IV STORIES CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 42776067
- Nr. înmatriculare
- J40/8017/2020
- EUID
- ROONRC.J40/8017/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- CHITILEI, nr. 204, et. 1, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12405
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IOANA - VIOLETA VLACHOS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4.039 din 4.538 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, municipiul București, peste 11% dintre firmele clasei. Locul 114.892 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.235 lei | 19.955 lei | — | 22.672 lei | 2.477 lei | 20.195 lei |
| 2024 | 25.869 lei | 21.026 lei | — | 21.619 lei | 353 lei | 21.266 lei |
| 2023 | 21.784 lei | 17.644 lei | — | 25.574 lei | 7.690 lei | 17.884 lei |
| 2022 | 22.179 lei | 20.530 lei | — | 40.227 lei | 19.457 lei | 20.770 lei |
| 2021 | 4.454 lei | 3.476 lei | — | 16.047 lei | 10.758 lei | 5.289 lei |
| 2020 | 12.186 lei | 1.613 lei | — | 12.819 lei | 11.006 lei | 1.813 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.235 lei
- Venituri totale
- 24.235 lei
- Cheltuieli totale
- 569 lei
- Profit brut
- 23.666 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.955 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.672 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.531 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.141 lei
- Datorii
- 2.477 lei
- Capitaluri
- 20.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.869 lei
- Venituri totale
- 25.884 lei
- Cheltuieli totale
- 1.608 lei
- Profit brut
- 24.276 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.026 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.619 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.332 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.287 lei
- Datorii
- 353 lei
- Capitaluri
- 21.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.784 lei
- Venituri totale
- 21.784 lei
- Cheltuieli totale
- 977 lei
- Profit brut
- 20.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.644 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.574 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 362 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.212 lei
- Datorii
- 7.690 lei
- Capitaluri
- 17.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.179 lei
- Venituri totale
- 22.179 lei
- Cheltuieli totale
- 997 lei
- Profit brut
- 21.182 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.530 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.227 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.918 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.309 lei
- Datorii
- 19.457 lei
- Capitaluri
- 20.770 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.454 lei
- Venituri totale
- 4.454 lei
- Cheltuieli totale
- 860 lei
- Profit brut
- 3.594 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.476 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.047 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.969 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.078 lei
- Datorii
- 10.758 lei
- Capitaluri
- 5.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.186 lei
- Venituri totale
- 12.186 lei
- Cheltuieli totale
- 10.207 lei
- Profit brut
- 1.979 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.613 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.819 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.186 lei
- Casa și conturi la bănci
- 633 lei
- Datorii
- 11.006 lei
- Capitaluri
- 1.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5812 · Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare (CAEN Rev.2)
- 5813 · Activități de editare a ziarelor (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului