IUSTIN MARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Adâncata, Comuna Adâncata, înmatriculată la 7 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- IUSTIN MARKET S.R.L.
- CUI
- 39848228
- Nr. înmatriculare
- J21/474/2018
- EUID
- ROONRC.J21/474/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 35, Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Ialomița
- Localitate
- Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Ialomița
- Cod poștal
- 927005
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 4 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHAI IUSTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ialomița; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.278.682 lei | 41.952 lei | 4 | 369.416 lei | 55.785 lei | 313.631 lei |
| 2018 | 59.055 lei | 994 lei | 2 | 156.043 lei | 154.849 lei | 1.194 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.278.682 lei
- Venituri totale
- 2.295.319 lei
- Cheltuieli totale
- 2.246.763 lei
- Profit brut
- 48.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.952 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 369.416 lei
- Stocuri
- 290.285 lei
- Creanțe
- 55.909 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.222 lei
- Datorii
- 55.785 lei
- Capitaluri
- 313.631 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.055 lei
- Venituri totale
- 59.055 lei
- Cheltuieli totale
- 57.470 lei
- Profit brut
- 1.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 994 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 156.043 lei
- Stocuri
- 155.864 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 179 lei
- Datorii
- 154.849 lei
- Capitaluri
- 1.194 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului