ITYES IT FACTORY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Crevedia, Comuna Crevedia, înmatriculată la 22 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ITYES IT FACTORY S.R.L.
- CUI
- 40200849
- Nr. înmatriculare
- J15/1504/2018
- EUID
- ROONRC.J15/1504/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Dârzei, nr. 3 A3, et. PARTER, Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137180
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 14 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUBUCĂ FLORIN MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 2.101 lei | 332 lei | — | 9.044 lei | 12.779 lei | -3.735 lei |
| 2020 | 1.112 lei | -308 lei | — | 9.749 lei | 13.816 lei | -4.067 lei |
| 2019 | 838 lei | -3.811 lei | — | 9.576 lei | 13.335 lei | -3.759 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.101 lei
- Venituri totale
- 2.101 lei
- Cheltuieli totale
- 1.706 lei
- Profit brut
- 395 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 332 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.044 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.542 lei
- Datorii
- 12.779 lei
- Capitaluri
- -3.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.112 lei
- Venituri totale
- 1.112 lei
- Cheltuieli totale
- 1.386 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 274 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 308 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.749 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.571 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.178 lei
- Datorii
- 13.816 lei
- Capitaluri
- -4.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 838 lei
- Venituri totale
- 838 lei
- Cheltuieli totale
- 4.624 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.786 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.811 lei
- Active imobilizate
- 177 lei
- Active circulante
- 9.399 lei
- Stocuri
- 140 lei
- Creanțe
- 4.071 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.188 lei
- Datorii
- 13.335 lei
- Capitaluri
- -3.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului