IST INNOVATION SYSTEMS TECHNOLOGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, înmatriculată la 27 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- IST INNOVATION SYSTEMS TECHNOLOGY S.R.L.
- CUI
- 46545782
- Nr. înmatriculare
- J2022002789220
- EUID
- ROONRC.J2022002789220
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- I. L. CARAGIALE, nr. 10, ap. 6, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Localitate
- Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PIRKL LUDWIG GEORG — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 15 din 107 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6202, județul Iași, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 4.231 din 25.162 în tot județul, și locul 2.567 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.258.821 lei | 241.889 lei | 6 | 1.510.713 lei | 271.168 lei | 1.239.545 lei |
| 2024 | 1.842.244 lei | 917.165 lei | 7 | 1.140.785 lei | 143.129 lei | 997.656 lei |
| 2023 | 534.448 lei | 65.335 lei | 3 | 195.577 lei | 115.086 lei | 80.491 lei |
| 2022 | 112.914 lei | 14.956 lei | 2 | 94.615 lei | 79.459 lei | 15.156 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.258.821 lei
- Venituri totale
- 1.272.183 lei
- Cheltuieli totale
- 989.602 lei
- Profit brut
- 282.581 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 241.889 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.510.713 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 206.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.304.183 lei
- Datorii
- 271.168 lei
- Capitaluri
- 1.239.545 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.842.244 lei
- Venituri totale
- 1.842.743 lei
- Cheltuieli totale
- 875.837 lei
- Profit brut
- 966.906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 917.165 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.140.785 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 337 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.140.448 lei
- Datorii
- 143.129 lei
- Capitaluri
- 997.656 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 534.448 lei
- Venituri totale
- 534.683 lei
- Cheltuieli totale
- 464.536 lei
- Profit brut
- 70.147 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.335 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 195.577 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7 lei
- Casa și conturi la bănci
- 195.570 lei
- Datorii
- 115.086 lei
- Capitaluri
- 80.491 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.914 lei
- Venituri totale
- 112.999 lei
- Cheltuieli totale
- 96.936 lei
- Profit brut
- 16.063 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.956 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.550 lei
- Active circulante
- 92.065 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.684 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.381 lei
- Datorii
- 79.459 lei
- Capitaluri
- 15.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului