ISAINCU MANAGEMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Donceni, Oraș Sebiș, înmatriculată la 4 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ISAINCU MANAGEMENT S.R.L.
- CUI
- 39829951
- Nr. înmatriculare
- J2018001418021
- EUID
- ROONRC.J2018001418021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- DONCENI, nr. 20, Sat Donceni, Oraș Sebiș, Arad
- Localitate
- Sat Donceni, Oraș Sebiș, Arad
- Cod poștal
- 315701
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISAINCU LUCIAN IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 63 din 65 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, județul Arad, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 13.587 din 14.419 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 83%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.908 lei | -48.326 lei | — | 42.406 lei | 93.822 lei | -51.416 lei |
| 2024 | 28.115 lei | -27.676 lei | 1 | 117.732 lei | 120.822 lei | -3.090 lei |
| 2023 | 98.646 lei | -14.969 lei | 1 | 149.413 lei | 124.826 lei | 24.587 lei |
| 2022 | 247.288 lei | 123.527 lei | 1 | 262.847 lei | 139.080 lei | 123.767 lei |
| 2020 | 290.964 lei | 274.496 lei | — | 275.312 lei | 576 lei | 274.736 lei |
| 2019 | 214.794 lei | 195.598 lei | — | 247.835 lei | 2.879 lei | 244.956 lei |
| 2018 | 56.652 lei | 49.158 lei | — | 51.316 lei | 1.958 lei | 49.358 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.908 lei
- Venituri totale
- 5.761 lei
- Cheltuieli totale
- 54.087 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.326 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.326 lei
- Active imobilizate
- 22.668 lei
- Active circulante
- 19.738 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 573 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.165 lei
- Datorii
- 93.822 lei
- Capitaluri
- -51.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.115 lei
- Venituri totale
- 28.647 lei
- Cheltuieli totale
- 56.124 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.477 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.676 lei
- Active imobilizate
- 73.245 lei
- Active circulante
- 44.487 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.617 lei
- Datorii
- 120.822 lei
- Capitaluri
- -3.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.646 lei
- Venituri totale
- 98.951 lei
- Cheltuieli totale
- 113.079 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.128 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.969 lei
- Active imobilizate
- 124.260 lei
- Active circulante
- 25.153 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.192 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.961 lei
- Datorii
- 124.826 lei
- Capitaluri
- 24.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 247.288 lei
- Venituri totale
- 247.789 lei
- Cheltuieli totale
- 121.835 lei
- Profit brut
- 125.954 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.527 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 175.775 lei
- Active circulante
- 87.072 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 84.211 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.861 lei
- Datorii
- 139.080 lei
- Capitaluri
- 123.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.964 lei
- Venituri totale
- 290.964 lei
- Cheltuieli totale
- 8.481 lei
- Profit brut
- 282.483 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 274.496 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.012 lei
- Active circulante
- 270.300 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 245.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.800 lei
- Datorii
- 576 lei
- Capitaluri
- 274.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 214.794 lei
- Venituri totale
- 214.794 lei
- Cheltuieli totale
- 12.752 lei
- Profit brut
- 202.042 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 195.598 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.300 lei
- Active circulante
- 245.535 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 242.538 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.997 lei
- Datorii
- 2.879 lei
- Capitaluri
- 244.956 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.652 lei
- Venituri totale
- 56.652 lei
- Cheltuieli totale
- 5.794 lei
- Profit brut
- 50.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.071 lei
- Active circulante
- 48.245 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.245 lei
- Datorii
- 1.958 lei
- Capitaluri
- 49.358 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului