IRRITOP DEAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 12 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- IRRITOP DEAL S.R.L.
- CUI
- 35226044
- Nr. înmatriculare
- J2023006711231
- EUID
- ROONRC.J2023006711231
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- PIPERA, et. 10, TARLA 49, PARCELA 1004, LOT 2/1, (HYPERION TOWERS), Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Contact
- Telefon
- 0723 235 766
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 aprilie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 18 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 11.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NAE CĂLIN-RADU — administrator
- PFANDL STELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 57 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4221, județul Ilfov, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 6.666 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 106%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.623.678 lei | 1.128.842 lei | 1 | 2.029.028 lei | 917.420 lei | 1.129.448 lei |
| 2024 | 789.018 lei | 583.827 lei | 1 | 738.808 lei | 138.748 lei | 601.099 lei |
| 2023 | 351.101 lei | 196.429 lei | 1 | 223.880 lei | 43.564 lei | 180.316 lei |
| 2022 | — | -1.659 lei | — | 687 lei | 16.800 lei | -16.113 lei |
| 2021 | — | -1.562 lei | — | 346 lei | 14.800 lei | -14.454 lei |
| 2020 | — | -1.427 lei | — | 307 lei | 13.200 lei | -12.893 lei |
| 2019 | — | -1.824 lei | — | 234 lei | 11.700 lei | -11.466 lei |
| 2018 | — | -1.910 lei | — | 358 lei | 10.000 lei | -9.642 lei |
| 2017 | — | -1.796 lei | — | 768 lei | 8.500 lei | -7.732 lei |
| 2016 | — | -5.243 lei | — | 271 lei | 6.207 lei | -5.936 lei |
| 2015 | — | -993 lei | — | 1.307 lei | 2.000 lei | -693 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.623.678 lei
- Venituri totale
- 1.627.370 lei
- Cheltuieli totale
- 295.490 lei
- Profit brut
- 1.331.880 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.128.842 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 750.351 lei
- Active circulante
- 1.278.677 lei
- Stocuri
- 48.971 lei
- Creanțe
- 803.433 lei
- Casa și conturi la bănci
- 426.273 lei
- Datorii
- 917.420 lei
- Capitaluri
- 1.129.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 789.018 lei
- Venituri totale
- 789.018 lei
- Cheltuieli totale
- 109.988 lei
- Profit brut
- 679.030 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 583.827 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.573 lei
- Active circulante
- 610.235 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.061 lei
- Casa și conturi la bănci
- 606.174 lei
- Datorii
- 138.748 lei
- Capitaluri
- 601.099 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 351.101 lei
- Venituri totale
- 351.101 lei
- Cheltuieli totale
- 106.210 lei
- Profit brut
- 244.891 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 196.429 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 223.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.409 lei
- Casa și conturi la bănci
- 166.471 lei
- Datorii
- 43.564 lei
- Capitaluri
- 180.316 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.659 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.659 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.659 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 687 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 418 lei
- Casa și conturi la bănci
- 269 lei
- Datorii
- 16.800 lei
- Capitaluri
- -16.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.562 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.562 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.562 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 346 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15 lei
- Datorii
- 14.800 lei
- Capitaluri
- -14.454 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.427 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.427 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.427 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 307 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45 lei
- Datorii
- 13.200 lei
- Capitaluri
- -12.893 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.824 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.824 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.824 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 219 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15 lei
- Datorii
- 11.700 lei
- Capitaluri
- -11.466 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.910 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.910 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.910 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 358 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 219 lei
- Datorii
- 10.000 lei
- Capitaluri
- -9.642 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.796 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.796 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.796 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 768 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 99 lei
- Casa și conturi la bănci
- 669 lei
- Datorii
- 8.500 lei
- Capitaluri
- -7.732 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.243 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.243 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.243 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 271 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35 lei
- Casa și conturi la bănci
- 236 lei
- Datorii
- 6.207 lei
- Capitaluri
- -5.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 993 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 993 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 993 lei
- Active imobilizate
- 476 lei
- Active circulante
- 831 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 831 lei
- Datorii
- 2.000 lei
- Capitaluri
- -693 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0125 · Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor (CAEN Rev.3)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.3)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 0163 · Activități după recoltare și pregătirea semințelor (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.3)
- 7735 · Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport aerian (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8561 · Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015