IRIMOBIL RENT 4 ALL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, înmatriculată la 29 martie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- IRIMOBIL RENT 4 ALL SRL
- CUI
- 28265423
- Nr. înmatriculare
- J22/610/2011
- EUID
- ROONRC.J22/610/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 martie 2011
Sediu social
- Adresă
- LĂCRĂMIOAREI, nr. 12A, parter, camera nr. 4, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Localitate
- Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.03.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DIMITRIU IRINA MANUELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 193 din 283 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, județul Iași, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 19.783 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.800 lei | -19.507 lei | 1 | 44.773 lei | 2.792 lei | 41.981 lei |
| 2024 | 48.580 lei | -9.284 lei | 1 | 65.385 lei | 3.897 lei | 61.488 lei |
| 2023 | 46.593 lei | -5.468 lei | 1 | 75.152 lei | 4.380 lei | 70.772 lei |
| 2022 | 40.987 lei | -13.685 lei | 1 | 78.732 lei | 2.710 lei | 76.022 lei |
| 2021 | 41.844 lei | 22.587 lei | 1 | 90.514 lei | 808 lei | 89.706 lei |
| 2020 | 37.381 lei | 12.160 lei | 1 | 72.916 lei | 5.796 lei | 67.120 lei |
| 2019 | 56.115 lei | 11.511 lei | 1 | 62.597 lei | 7.638 lei | 54.959 lei |
| 2018 | 35.665 lei | -3.118 lei | 1 | 48.310 lei | 4.862 lei | 43.448 lei |
| 2017 | 37.830 lei | -2.975 lei | 1 | 48.457 lei | 1.891 lei | 46.566 lei |
| 2016 | 35.820 lei | 14.084 lei | 1 | 50.228 lei | 688 lei | 49.540 lei |
| 2015 | 43.035 lei | 18.271 lei | 1 | 36.167 lei | 711 lei | 35.456 lei |
| 2014 | 32.520 lei | -601 lei | 1 | 17.711 lei | 526 lei | 17.185 lei |
| 2013 | 34.040 lei | 5.707 lei | 1 | 18.307 lei | 520 lei | 17.787 lei |
| 2012 | 39.396 lei | 7.958 lei | 1 | 12.611 lei | 531 lei | 12.080 lei |
| 2011 | 28.023 lei | 3.922 lei | 1 | 5.345 lei | 1.223 lei | 4.122 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.800 lei
- Venituri totale
- 47.810 lei
- Cheltuieli totale
- 66.838 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.028 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.507 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.773 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 44.773 lei
- Datorii
- 2.792 lei
- Capitaluri
- 41.981 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 48.580 lei
- Venituri totale
- 48.604 lei
- Cheltuieli totale
- 55.913 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.309 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.284 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.385 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65.385 lei
- Datorii
- 3.897 lei
- Capitaluri
- 61.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 46.593 lei
- Venituri totale
- 46.593 lei
- Cheltuieli totale
- 51.594 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.001 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.468 lei
- Active imobilizate
- 1.557 lei
- Active circulante
- 73.595 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.489 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.106 lei
- Datorii
- 4.380 lei
- Capitaluri
- 70.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.987 lei
- Venituri totale
- 40.987 lei
- Cheltuieli totale
- 54.262 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.275 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.685 lei
- Active imobilizate
- 3.928 lei
- Active circulante
- 74.804 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.476 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.328 lei
- Datorii
- 2.710 lei
- Capitaluri
- 76.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.844 lei
- Venituri totale
- 41.844 lei
- Cheltuieli totale
- 18.838 lei
- Profit brut
- 23.006 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.587 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.607 lei
- Active circulante
- 87.907 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 87.907 lei
- Datorii
- 808 lei
- Capitaluri
- 89.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.381 lei
- Venituri totale
- 37.381 lei
- Cheltuieli totale
- 24.846 lei
- Profit brut
- 12.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.160 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.911 lei
- Active circulante
- 69.005 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 69.005 lei
- Datorii
- 5.796 lei
- Capitaluri
- 67.120 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.115 lei
- Venituri totale
- 56.115 lei
- Cheltuieli totale
- 44.043 lei
- Profit brut
- 12.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.511 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.597 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 62.597 lei
- Datorii
- 7.638 lei
- Capitaluri
- 54.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.665 lei
- Venituri totale
- 35.665 lei
- Cheltuieli totale
- 38.426 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.761 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.118 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.310 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 48.310 lei
- Datorii
- 4.862 lei
- Capitaluri
- 43.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.830 lei
- Venituri totale
- 37.830 lei
- Cheltuieli totale
- 40.427 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.597 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.975 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.457 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 48.457 lei
- Datorii
- 1.891 lei
- Capitaluri
- 46.566 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.820 lei
- Venituri totale
- 35.820 lei
- Cheltuieli totale
- 20.661 lei
- Profit brut
- 15.159 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.084 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 50.228 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.008 lei
- Datorii
- 688 lei
- Capitaluri
- 49.540 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 43.035 lei
- Venituri totale
- 43.054 lei
- Cheltuieli totale
- 23.492 lei
- Profit brut
- 19.562 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.271 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 273 lei
- Active circulante
- 35.894 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.894 lei
- Datorii
- 711 lei
- Capitaluri
- 35.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.520 lei
- Venituri totale
- 32.527 lei
- Cheltuieli totale
- 32.152 lei
- Profit brut
- 375 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 601 lei
- Active imobilizate
- 2.698 lei
- Active circulante
- 15.013 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.013 lei
- Datorii
- 526 lei
- Capitaluri
- 17.185 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 34.040 lei
- Venituri totale
- 34.040 lei
- Cheltuieli totale
- 27.312 lei
- Profit brut
- 6.728 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.707 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.869 lei
- Active circulante
- 13.438 lei
- Stocuri
- 5.914 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.524 lei
- Datorii
- 520 lei
- Capitaluri
- 17.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 39.396 lei
- Venituri totale
- 39.396 lei
- Cheltuieli totale
- 30.256 lei
- Profit brut
- 9.140 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.958 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.567 lei
- Active circulante
- 8.044 lei
- Stocuri
- 3.998 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.046 lei
- Datorii
- 531 lei
- Capitaluri
- 12.080 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.023 lei
- Venituri totale
- 28.029 lei
- Cheltuieli totale
- 23.266 lei
- Profit brut
- 4.763 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.922 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 207 lei
- Active circulante
- 5.138 lei
- Stocuri
- 1.019 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 1.223 lei
- Capitaluri
- 4.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (2)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înmatriculare la registrul comerțului