IONUT NTZ 88 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 9 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- IONUT NTZ 88 S.R.L.
- CUI
- 36725387
- Nr. înmatriculare
- J17/1577/2016
- EUID
- ROONRC.J17/1577/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- MĂGURA, nr. 6, bl. P6A, sc. 2, et. parter, ap. 22, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800266
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 4 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂLOIANU IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 124 din 257 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Galați, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 10.565 din 13.829 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.196 lei | 16.934 lei | — | 41.825 lei | 1.835 lei | 39.990 lei |
| 2024 | 41.082 lei | 12.661 lei | — | 38.277 lei | 3.000 lei | 35.277 lei |
| 2023 | 39.939 lei | 17.292 lei | 0 | 23.262 lei | 646 lei | 22.616 lei |
| 2022 | 33.074 lei | 16.349 lei | 0 | 5.345 lei | 21 lei | 5.324 lei |
| 2021 | 8.181 lei | 2.128 lei | 0 | 3.494 lei | 14.520 lei | -11.026 lei |
| 2020 | 842 lei | -2.516 lei | — | 1.172 lei | 14.326 lei | -13.154 lei |
| 2019 | — | -3.674 lei | 1 | 3.662 lei | 14.300 lei | -10.638 lei |
| 2018 | 664 lei | -5.867 lei | 1 | 7.180 lei | 14.144 lei | -6.964 lei |
| 2017 | — | -1.297 lei | 1 | 241 lei | 1.338 lei | -1.097 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.196 lei
- Venituri totale
- 54.196 lei
- Cheltuieli totale
- 34.113 lei
- Profit brut
- 20.083 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.934 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.825 lei
- Stocuri
- 173 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 41.652 lei
- Datorii
- 1.835 lei
- Capitaluri
- 39.990 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.082 lei
- Venituri totale
- 41.082 lei
- Cheltuieli totale
- 26.067 lei
- Profit brut
- 15.015 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.661 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.277 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.277 lei
- Datorii
- 3.000 lei
- Capitaluri
- 35.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.939 lei
- Venituri totale
- 39.939 lei
- Cheltuieli totale
- 19.404 lei
- Profit brut
- 20.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.292 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 23.262 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.262 lei
- Datorii
- 646 lei
- Capitaluri
- 22.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.074 lei
- Venituri totale
- 33.074 lei
- Cheltuieli totale
- 16.725 lei
- Profit brut
- 16.349 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 5.345 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.345 lei
- Datorii
- 21 lei
- Capitaluri
- 5.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.181 lei
- Venituri totale
- 8.181 lei
- Cheltuieli totale
- 5.808 lei
- Profit brut
- 2.373 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.128 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 3.494 lei
- Stocuri
- 1.650 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.844 lei
- Datorii
- 14.520 lei
- Capitaluri
- -11.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 842 lei
- Venituri totale
- 842 lei
- Cheltuieli totale
- 3.333 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.491 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.516 lei
- Active imobilizate
- 278 lei
- Active circulante
- 894 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 894 lei
- Datorii
- 14.326 lei
- Capitaluri
- -13.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.674 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.674 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.674 lei
- Active imobilizate
- 3.611 lei
- Active circulante
- 51 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 51 lei
- Datorii
- 14.300 lei
- Capitaluri
- -10.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 664 lei
- Venituri totale
- 664 lei
- Cheltuieli totale
- 6.511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.847 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.867 lei
- Active imobilizate
- 6.944 lei
- Active circulante
- 236 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 236 lei
- Datorii
- 14.144 lei
- Capitaluri
- -6.964 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.297 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.297 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.297 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 241 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 241 lei
- Datorii
- 1.338 lei
- Capitaluri
- -1.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului