IONMI GARAGE SERV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 13 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- IONMI GARAGE SERV S.R.L.
- CUI
- 48483759
- Nr. înmatriculare
- J2023001567291
- EUID
- ROONRC.J2023001567291
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- CULTURII, nr. 27, ap. 2, bis, demisol, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
- Cod poștal
- 105600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MIHAI IOAN-LIVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 40 din 137 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Prahova, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 5.552 din 21.767 în tot județul, și locul 3.385 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 730.412 lei | 22.773 lei | 4 | 151.604 lei | 49.906 lei | 101.698 lei |
| 2024 | 616.357 lei | 84.972 lei | 3 | 133.916 lei | 54.990 lei | 78.926 lei |
| 2023 | 168.789 lei | -6.246 lei | 2 | 71.968 lei | 78.014 lei | -6.046 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 730.412 lei
- Venituri totale
- 731.013 lei
- Cheltuieli totale
- 691.540 lei
- Profit brut
- 39.473 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.683 lei
- Active circulante
- 103.921 lei
- Stocuri
- 22.701 lei
- Creanțe
- 1.365 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.855 lei
- Datorii
- 49.906 lei
- Capitaluri
- 101.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 616.357 lei
- Venituri totale
- 616.645 lei
- Cheltuieli totale
- 518.287 lei
- Profit brut
- 98.358 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 56.584 lei
- Active circulante
- 77.332 lei
- Stocuri
- 45.654 lei
- Creanțe
- 1.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.440 lei
- Datorii
- 54.990 lei
- Capitaluri
- 78.926 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.789 lei
- Venituri totale
- 168.790 lei
- Cheltuieli totale
- 174.104 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.314 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.246 lei
- Active imobilizate
- 36.357 lei
- Active circulante
- 35.611 lei
- Stocuri
- 16.287 lei
- Creanțe
- 5.343 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.981 lei
- Datorii
- 78.014 lei
- Capitaluri
- -6.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului